Архів за місяць Грудень 2018

ПІДСУМКИ ОБЛАСНОГО ЕТАПУ МІЖНАРОДНОГО КОНКУРСУ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ІМЕНІ ПЕТРА ЯЦИКА СЕРЕД ЗАКЛАДІВ П(ПТ)О РІВНЕНЩИНИ

05 грудня 2018 року на базі Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 24 відбувся обласний етап Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

За перемогу змагались 226 учасників, серед яких було 185 учні закладів загальної середньої освіти, 16 учнів з закладів професійної (професійно-технічної) освіти, а також 25 студентів вищих закладів освіти усіх рівнів акредитації.

Переможцями конкурсу серед закладів професійної (професійно-технічної) освіти стали:

1 місце

Вище професійне училище № 1 м. Рівне – учень Дідук Юрій Романович, викладач Юдіна Раїса Василівна.

2 місце

Клеванський професійний ліцей – учениця Тачинська Леся Юріївна, викладач Кондратюк Тамара Романівна.

3 місце

Державний професійно-технічний навчальний заклад «Березнівське вище професійне училище» – учениця Одейчук Софія Леонідівна, викладач Шевчук Ірина Олександрівна.

Вітаємо переможців та їх наставників!

ПІДСУМКИ ОБЛАСНОГО ЕТАПУ МІЖНАРОДНОГО МОВНО-ЛІТЕРАТУРНОГО КОНКУРСУ УЧНІВСЬКОЇ І СТУДЕНТСЬКОЇ МОЛОДІ ІМ. Т.Г.ШЕВЧЕНКА СЕРЕД ЗАКЛАДІВ П(ПТ)О РІВНЕНЩИНИ

01 грудня 2018 року на базі Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №13 відбувся обласний етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської і студентської молоді ім. Т.Г.Шевченка.

За перемогу змагались 178 учасників, серед яких було 142 учні закладів загальної середньої освіти, 16 учнів з закладів професійної (професійно-технічної) освіти, а також 20 студентів вищих закладів освіти усіх рівнів акредитації.

Переможцями конкурсу серед закладів професійної (професійно-технічної) освіти стали:

1 місце:

Клеванський професійний ліцей – учениця Федчук Алла Володимирівна, викладач Кондратюк Тамара Романівна.

2 місце

Державний професійно-технічний навчальний заклад “Острозьке вище професійне училище” – учениця Кирилюк Іванна Юріївна, викладач  Коженевська Людмила Мирославівна.

Державний професійно-технічний навчальний заклад “Березнівське вище професійне училище” – учениця Мартинчук Юлія Михайлівна, викладач Шевчук Ірина Олександрівна.

3 місце

Вище професійне училище №1 м. Рівне – учениця Вовк Ольга Олександрівна, викладач Юдіна Раїса Василівна.

Рокитнівський професійний ліцей – учениця Якобчук Ангеліна Олегівна, викладач Маринич Юлія Михайлівна.

Вище професійне училище №24 м. Корець – учениця Андріюк Оксана Віталіївна, викладач Коробка Олена Віталіївна.

Вітаємо переможців та їх наставників!

наверх