Зверніть увагу!

Зверніть увагу!

ЩОРІЧНІ ОСВІТНІ ВИСТАВКИ „СУЧАСНІ ЗАКЛАДИ ОСВІТИ – 2019“  ТА  „WORLD EDU“  ВІДБУДУТЬСЯ 14-16 БЕРЕЗНЯ 2019 РОКУ

 

14-16 березня 2019 року відбудуться Десята міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» та Дев’ята міжнародна виставка освіти за кордоном «World Edu» у Київському Палаці дітей та юнацтва (вул. І. Мазепи, 13).

Організовує та проводить виставку Компанія «Виставковий Світ» за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України.

Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» за своїм фаховим і науковим рівнем, змістовністю ділової програми з найбільш актуальних і важливих питань галузі освіти, чисельністю учасників усіх ланок освіти та кількістю відвідувачів є найбільш рейтинговою та широкомасштабною в Україні.

У програмі виставок:

  • Презентація закладів освіти України, наукових установ, органів управління освітою, закордонних навчальних закладів, міжнародних представництв.
  • Презентація сучасних засобів навчання, обладнання, меблів, продуктів, проектів, програм і рішень для впровадження в освітню практику.
  • Обговорення ефективних шляхів підвищення якості освіти, розвитку національних і міжнародних освітніх і науково-технічних проектів на конференціях, семінарах, круглих столах, презентаціях, майстер-класах, воркшопах, відкритих уроках, експертних дискусіях, дискусійних панелях.
  • Інформування учнів, майбутніх абітурієнтів, студентів і їх батьків про умови прийому до закладів освіти в 2019 році, можливості та переваги навчання в Україні та за кордоном.
  • Вручення переможцям конкурсів виставки Гран-Прі, золотих, срібних і бронзових медалей, дипломів, сертифікатів.

 

Виставки працюватимуть 14-15 березня 2019 р. – 10:00 – 18:00; 16 березня 2019 р. – 10:00 – 16:00

Відвідати виставки http://www.vsosvita.com.ua/index.php/uk/to-visitors/invitation-to-the-exhibition

Взяти участь http://www.vsosvita.com.ua/index.php/uk/to-participants/book

 

Із питань участі, відвідування та партнерства звертайтесь у Оргкомітет:

Компанія «Виставковий Світ»

Тел./факс: +38 044 498-42-04, 498-42-05, +38 067 656-51-89

E-mail: expo@vsvit.com.ua, 4984204@ukr.net

https://www.facebook.com/worldedu.exhibitions/

 

 


ЗАПРОШУЄМО УЧНІВ ЗАКЛАДІВ ПРОФЕСІЙНОЇ (ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ) ОСВІТИ ДО УЧАСТІ У КОНКУРСІ „БЕБРАС – 2018“

Бебрас-2018Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти у Рівненській області спільно із Рівненським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти запрошують учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти Рівненської області, які навчаються за програмою з предмета „Інформатика“ 10-го, 11 класу,   до участі у Міжнародному конкурсі з інформатики та комп’ютерної вправності „Бебрас – 2018“ („Бобер – 2018“).

 

Матеріали на сайті конкурсу: http://bober.net.ua/

Інструкції для шкільних (закладів П(ПТ)О), районних (системи П(ПТ)О області) та обласних координаторів проведення конкурсу:  завантажити архів.

Диск „Бебрас – 2015“: скачати iso-образ із Google-диску.

Коди закладів професійної (професійно-технічної) освіти Рівненської області для кодування робіт учасників Міжнародного конкурсу з інформатики та комп’ютерної вправності  „Бебрас–2018“ („Бобер–2018“).

Матеріали школи програмування переможців міжнародного конкурсу з інформатики та комп’ютерної вправності „Бебрас-2017“.

 

        НМЦ ПТО у Рівненській області вітає Клеванський професійний ліцей (директор Панчук Б.В.), викладача інформатики ліцею Беднарчук Аллу Дмитрівну та учнів ліцею за вагомий успіх у конкурсі „Бебрас -2017“, зокрема,
Кичуру Іллю, Пархомчука Максима та  Оліфіра Ярослава  – за перемогу у конкурсі серед учнів 10-х класів;
Беднарчука Дмитра – за перемогу у конкурсі серед учнів 11-х класів,
а також учнів ліцею, які були відзначені серед кращих:
серед учнів 10 класівТачинську Лесю, Денегу Андрія, Лопоху Діану, Мирка Тараса, Морозько Марину, Дирявка Едуарда;
серед учнів 11 класів Порохняка Ігора, Янчука Дмитра.


До уваги педагогічних працівників закладів професійної
(професійно-технічної) освіти Рівненської області!

Планета ІТНавчально-методичний центр професійно-технічної освіти у Рівненській області повідомляє, що Інститутом професійно-технічної освіти НАПН України за організаційної підтримки Департаменту професійно-технічної освіти МОН України оголошується Всеукраїнський конкурс  на кращий електронний освітній ресурс „Планета ІТ 2018.

Для участі у конкурсі запрошуються педагогічні працівники закладів професійної (професійно-технічної) та вищої освіти.

Конкурс проводиться з 21 травня по 26 жовтня 2018 року в заочній формі та складається з двох турів: перший тур з 1 червня до 26 жовтня 2018 року (робота учасників конкурсу над розробкою проектів відповідно вимог до змісту проектів); другий тур з 26 жовтня до 12 листопада 2018 року (оцінювання наданих матеріалів учасників конкурсу).

Для участі у конкурсі необхідно до 26.10.2018 пройти он-лайн реєстрацію учасника конкурсу за посиланням https://goo.gl/forms/USYeNTDhcCKp367t1.

Додаткову інформація про конкурс можна знайти за адресою: https://ivet-ua.science/planeta-it-2017.


наверх