Методичні рекомендації

Методичні рекомендації

 1. Лист МОН України від 09.08.2017 № 1/9-436 „Щодо методичних рекомендацій про викладання навчальних предметів у загальноосвітніх навчальних закладах у 2017/2018 навчальному році“ .
 2. Методичні рекомендації щодо організації у професійно- технічних навчальних закладах виховних заходів до Дня Конституції.
 3. Організація та облік роботи методичних комісій ПТНЗ. Методичні рекомендації. Переглянути/Скачати pdf.
 4. Лист департаменту професійної освіти МОН України від 30.03.2017 № 3-239 „Щодо дотримання вимог нормативно-правових актів при розробленні робочих навчальних планів професійно-технічних навчальних закладів“ .
  Додаток до листа департаменту професійної освіти МОН України від 30.03.2017 № 3-239 „Щодо дотримання вимог нормативно-правових актів при розробленні робочих навчальних планів професійно-технічних навчальних закладів“.
 5. Лист ДНУ „Інститут модернізації змісту освіти“ МОН України від 08.08.2016 № 2.1/10-1891 Про методичні рекомендації щодо захисту прав та соціального супроводу учнів….
 6. Лист МОН України від 20.07.2016 № 1/9-383 Про забезпечення навчальних закладів практичними психологами і соціальними педагогами та організацію у 2016-2017 н.р. належного психологічного супроводу учасників навчально-виховного процесу.
 7. Методичні рекомендації Пріоритетні напрямки організації виховної роботи у професійно-технічних навчальних закладах Рівненщини у 2016/2017 навчальному році. (Методист НМЦ ПТО Середа Р.В.)
 8. Лист МОН України від 17.08.2016 № 1/9-437 „Щодо методичних рекомендацій про викладання навчальних предметів у загальноосвітніх навчальних закладах“.
 9. Лист ДНУ „Інститут модернізації змісту освіти“ МОН України від 25.07.2016 № 2.1/10-1828 „Про методичні рекомендації з питань організації виховної роботи у навчальних закладах у 2016/2017 навчальному році“.
 10. Методичні рекомендації «Поурочно-тематичне планування з предмету „Спеціальна технологія” та виробничого навчання за професією „Слюсар з ремонту автомобілів”»  (Порадюк О.С. – заст. директора з НВР Квасилівського професійного ліцею; Пелипчук М.П. – методист НМЦ ПТО у Рівненській області). брошура – pdf doc
 11. Методичні рекомендації щодо вивчення гуманітарних та суспільних предметів у 2015-2016 навчальному році. pdf , doc.
 12. Інструктивно-методичні рекомендацій з математики та фізики у 2015-2016 навчальному році для професійно-технічних навчальних закладів. pdf , doc.
 13. Інструктивно-методичні рекомендації щодо вивчення загальноосвітніх дисциплін природничого напрямку (хімії, біології, екології, географії) у ПТНЗ області в 2015-2016 навчальному році. pdf , doc.
 14. Вивчення предметів „Інформатика“, „Інформаційні технології“ у 2015-2016 навчальному році ( Методичні рекомендації ). pdf , doc.
 15. Методичні рекомендації щодо викладання „Економіки“ в професійно-технічних навчальних закладах у 2015-2016 навчальному році. pdf , doc.
 16. Методичні рекомендації щодо викладання „Основ галузевої економіки і підприємництва“ в професійно-технічних навчальних закладах у 2015-2016 навчальному році. pdf , doc.
 17. Методичні рекомендації з викладання предмету „Захист Вітчизни“. pdf , doc.
 18. Методичні рекомендації щодо вивчення спеціальних предметів у ПТНЗ області в 2015-2016 навчальному році. pdf , doc.
 19. Методичні рекомендації при викладанні предмета „Охорона праці” в ПТНЗ. pdf , doc.
 20. Форми та методи роботи задля підвищення якості підготовки кваліфікованих робітників ( Методичні рекомендації ). pdf , doc.
 21. Методичні рекомендації до проведення Першого уроку та організації виховного процесу у ПТНЗ області у 2015-2016 навчальному році. pdf , doc.
 22. Методичні рекомендації щодо планування роботи психологічної служби ПТНЗ у 2015-2016 навчальному році. pdf , doc.


 23. „Активізація навчальної діяльності у ПТНЗ шляхом впровадження хмарних технологій“ (Методист НМЦ ПТО у Рівненській області Семенюк П.П.).
 24. „Використання хмарних технологій в освітньому процесі сучасного навчального закладу“ (Укладач: майстер в/н ДПТНЗ „Рівненський центр професійно-технічної освіти сервісу та дизайну“ Каштан Н.Б.).   Презентація Використання хмарних технологій в освітньому процесі сучасного навчального закладу.
 25. „Методика використання веб-сервісу LearningApps“ (Викладач ДПТНЗ „Рівненський центр професійно-технічної освіти сервісу та дизайну“ Брончук Ю.В.).
 26. „Ознайомлення із хмарними технологіями та їх використання у профтехзакладах“ (Упорядник: методист НМЦ ПТО у Рівненській області Семенюк П.П.).   Презентація Ознайомлення із хмарними технологіями та їх використання у профтехзакладах .
 27. Перелік матеріалів розглянутих та схвалених навчально-методичною радою Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Рівненській області.
 28. Методика організації та проведення І, ІІ етапів Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності за професією „Електрогазозварник“ (Методичні рекомендації).(Методист НМЦ ПТО у Рівненській області П. Семенюк).
 29. Створення авторських навчальних програм (Методичні рекомендації).(Методист НМЦ ПТО у Рівненській області Л. Мосійчук).
 30. «Методичні рекомендації щодо розробки комплексних кваліфікаційних завдань з професійно-теоретичної та професійно-практичної підготовки відповідного рівня кваліфікації за будівельними професіями».(Методист НМЦ ПТО у Рівненській області Г. Самоїл).
 31. Профілактика правопорушень серед учнівської молоді професійно-технічних навчальних закладів (Методичні рекомендації). (Методист НМЦ ПТО у Рівненській області Р. Середа).
 32. Вимоги до технологічної карти як нормативного документа в навчально-виробничій діяльності педагогів та учнів напряму ресторанного господарства ПТНЗ Рівненської області (Методичні рекомендації).(Методист НМЦ ПТО у Рівненській області О. Рожкова).
 33. Організація та проведення конкурсу фахової майстерності серед учнів ПТНЗ за професією «кравець» (Методичні рекомендації). (Методист НМЦ ПТО у Рівненській області Л. Невірковець).
 34. Організація і проведення I, II етапів Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії „Верстатник широкого профілю” (Методичні рекомендації). (Методист НМЦ ПТО у Рівненській області М. Пелипчук).
 35. Документальне забезпечення атестації педагогічних працівників у профтехзакладі (Методичні рекомендації). (Методист НМЦ ПТО у Рівненській області Л. Невірковець).
 36. Забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, що навчаються у ПТНЗ (Методичні рекомендації). (Методист НМЦ ПТО у Рівненській області Р. Середа).
 37. Методика проведення заняття на тему „Початок руху, зміна напрямку руху” (Методичні вказівки). (Методист НМЦ ПТО у Рівненській області М. Пелипчук).
 38. Методика проведення заняття на тему „Призначення і будова системи пуску двигуна” (Методичні вказівки). (Методист НМЦ ПТО у Рівненській області М. Пелипчук).
 39. Web-Quest технологія та її використання у профтехзакладах (Методичний посібник). (Методист НМЦ ПТО у Рівненській області П. Семенюк).
 40. Методичні рекомендації щодо розробки робочих навчальних планів для підготовки кваліфікованих робітників в ПТНЗ з врахуванням змісту Державних стандартів ПТО. (Методист НМЦ ПТО у Рівненській області Т. Пачебула.)
 41. Методичні рекомендації щодо підготовки пакету комплексних кваліфікаційних завдань за професією 7212 „Електрогазозварник“ при атестації професійно-технічних навчальних закладів. (Викладач Рівненського професійного ліцею Матвійчук О.А.; методист НМЦ ПТО П. Семенюк). pdf.
 42. Методичні рекомендації щодо підготовки пакету комплексних контрольних робіт з предмету „Інформаційні технології“ при атестації професійно-технічних навчальних закладів. (методист НМЦ ПТО П. Семенюк). pdf.
наверх