Методичні рекомендації

Методичні рекомендації

2023 рік

2022 рік

2021 рік

 1. Організація освітнього процесу у закладах професійної (професійно-технічної) освіти у 2021/2022 н.р.
 2. Збірник документів, рекомендацій, корисних ресурсів до нового навчального року “Закладу професійної освіти до нового 2020-2021 навчального року”

________________________________________________________________________________________

Архів

Лист МОН України від 09.08.2017 № 1/9-436 „Щодо методичних рекомендацій про викладання навчальних предметів у загальноосвітніх навчальних закладах у 2017/2018 навчальному році“ .

Методичні рекомендації щодо організації у професійно- технічних навчальних закладах виховних заходів до Дня Конституції.
Організація та облік роботи методичних комісій ПТНЗ.  Методичні рекомендації. Переглянути/Скачати pdf.
Лист департаменту професійної освіти МОН України від 30.03.2017 № 3-239 „Щодо дотримання вимог нормативно-правових актів при розробленні робочих навчальних планів професійно-технічних навчальних закладів“ .
Додаток до листа департаменту професійної освіти МОН України від 30.03.2017 № 3-239 „Щодо дотримання вимог нормативно-правових актів при розробленні робочих навчальних планів професійно-технічних навчальних закладів“.
Методичні рекомендації «Поурочно-тематичне планування з предмету „Спеціальна технологія” та виробничого навчання за професією „Слюсар з ремонту автомобілів”»  (Порадюк О.С. - заст. директора з НВР Квасилівського професійного ліцею; Пелипчук М.П. - методист НМЦ ПТО у Рівненській області). брошура - pdf doc 
Методичні рекомендації з викладання предмету „Захист Вітчизни“. pdf , doc.
Методичні рекомендації щодо вивчення спеціальних предметів у ПТНЗ області в 2015-2016 навчальному році. pdf , doc.
Методичні рекомендації при викладанні предмета „Охорона праці” в ПТНЗ. pdf , doc.
Форми та методи роботи задля підвищення якості підготовки кваліфікованих робітників ( Методичні рекомендації ). pdf , doc.

„Активізація навчальної діяльності у ПТНЗ шляхом впровадження хмарних технологій“ (Методист НМЦ ПТО у Рівненській області Семенюк П.П.).
„Використання хмарних технологій в освітньому процесі сучасного навчального закладу“ (Укладач: майстер в/н ДПТНЗ „Рівненський центр професійно-технічної освіти сервісу та дизайну“ Каштан Н.Б.).   Презентація Використання хмарних технологій в освітньому процесі сучасного навчального закладу.
„Методика використання веб-сервісу LearningApps“ (Викладач ДПТНЗ „Рівненський центр професійно-технічної освіти сервісу та дизайну“ Брончук Ю.В.).
„Ознайомлення із хмарними технологіями та їх використання у профтехзакладах“ (Упорядник: методист НМЦ ПТО у Рівненській області Семенюк П.П.).   Презентація Ознайомлення із хмарними технологіями та їх використання у профтехзакладах .
"Розробка робочого зошита з навчальної дисципліни (професійного модуля". Методичний посібник. (Методист НМЦ ПТО у Рівненській області Л. Мосійчук)
Методика організації та проведення І, ІІ етапів Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності за професією „Електрогазозварник“ (Методичні рекомендації).(Методист НМЦ ПТО у Рівненській області П. Семенюк).
Створення авторських навчальних програм (Методичні рекомендації).(Методист НМЦ ПТО у Рівненській області Л. Мосійчук).
«Методичні рекомендації щодо розробки комплексних кваліфікаційних завдань з професійно-теоретичної та професійно-практичної підготовки відповідного рівня кваліфікації за будівельними професіями».(Методист НМЦ ПТО у Рівненській області Г. Самоїл).
Профілактика правопорушень серед учнівської молоді професійно-технічних навчальних закладів (Методичні рекомендації). (Методист НМЦ ПТО у Рівненській області Р. Середа).
Вимоги до технологічної карти як нормативного документа в навчально-виробничій діяльності педагогів та учнів напряму ресторанного господарства ПТНЗ Рівненської області (Методичні рекомендації).(Методист НМЦ ПТО у Рівненській області О. Рожкова).
Організація та проведення конкурсу фахової майстерності серед учнів ПТНЗ за професією «кравець» (Методичні рекомендації). (Методист НМЦ ПТО у Рівненській області Л. Невірковець).
Організація і проведення I, II етапів Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії „Верстатник широкого профілю” (Методичні рекомендації). (Методист НМЦ ПТО у Рівненській області М. Пелипчук).
Документальне забезпечення атестації педагогічних працівників у профтехзакладі (Методичні рекомендації). (Методист НМЦ ПТО у Рівненській області Л. Невірковець).
Забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, що навчаються у ПТНЗ (Методичні рекомендації). (Методист НМЦ ПТО у Рівненській області Р. Середа).
Методика проведення заняття на тему „Початок руху, зміна напрямку руху” (Методичні вказівки). (Методист НМЦ ПТО у Рівненській області М. Пелипчук).
Методика проведення заняття на тему „Призначення і будова системи пуску двигуна” (Методичні вказівки). (Методист НМЦ ПТО у Рівненській області М. Пелипчук).
Web-Quest технологія та її використання у профтехзакладах (Методичний посібник). (Методист НМЦ ПТО у Рівненській області П. Семенюк).
Методичні рекомендації щодо розробки робочих навчальних планів для підготовки кваліфікованих робітників в ПТНЗ з врахуванням змісту Державних стандартів ПТО. (Методист НМЦ ПТО у Рівненській області Т. Пачебула.)
Методичні рекомендації щодо підготовки пакету комплексних кваліфікаційних завдань за професією 7212 „Електрогазозварник“ при атестації професійно-технічних навчальних закладів. (Викладач Рівненського професійного ліцею Матвійчук О.А.; методист НМЦ ПТО П. Семенюк). pdf.
Методичні рекомендації щодо підготовки пакету комплексних контрольних робіт з предмету „Інформаційні технології“ при атестації професійно-технічних навчальних закладів. (методист НМЦ ПТО П. Семенюк). pdf.
наверх