Звіти і плани роботи

Звіти і плани роботи

_________________________________________________________


ПЛАН
занять методичних секцій педпрацівників ПТНЗ на 2018 рік

№ з/п Захід Категорія учасників Термін проведення Відповідальна особа

Обласні методичні секції

1.

Засідання обласної методичної секції викладачів та майстрів виробничого навчання за професією «Муляр, пічник, штукатур» на тему: «Впровадження інноваційних технологій навчання за професіями:„ муляр, пічник, штукатур“. викладачі спецпредметів та майстри виробничого навчання січень Бондарчук В.М.
Самоїл Г.І.

2.

Засідання обласної методичної секції викладачів іноземних мов та зарубіжної літератури на тему:
«Упровадження педагогіки успіху в освітній простір» – з елементом технології
«Створення ситуації успіху».
викладачі іноземної мови та зарубіжної літератури січень Бондарчук В.М.
Голубош С.В.

3.

Засідання обласної методичної секції заступників директорів з навчально-виробничої роботи на тему: «Нові вимоги – нові умови – нові орієнтири у професійній підготовці кваліфікованих робітників». заступники директорів з навчально-виробничої роботи лютий Бондарчук В.М.
Пачебула Т.В

4.

Засідання обласної методичної секції викладачів математики на тему: „ Моделювання сучасного уроку математики на основі поєднання пояснювально-ілюстративних, евристичних і проблемно-пошукових методів навчання”. викладачі математики лютий Бондарчук В.М.
Мосійчук Л.М.

5.

Засідання обласної методичної секції викладачів спецпредметів та майстрів виробничого навчання за професією «Столяр» на тему: «Методика формування мотивації навчання на уроках теоретичного та практичного навчання». викладачі спецпредметів та майстри виробничого навчання березень Бондарчук В.М.
Самоїл Г.І.

6.

Засідання обласної методичної секції викладачів фізики на тему: „Організаційно-педагогічні умови забезпечення якості навчання учнів професійно-технічних навчальних закладів з фізики”. викладачі фізики березень Бондарчук В.М.
Мосійчук Л.М.

7.

Засідання обласної методичної секції методистів професійно-технічних навчальних закладів на тему: „ Методичний супровід професійної діяльності педагога в умовах модернізаційних змін в освіті”. методисти професійно-технічних навчальних закладів квітень Бондарчук В.М.
Мосійчук Л.М.

8.

Засідання обласної методичної секції практичних психологів та соціальних педагогів на тему: «Превенція негативних проявів у молодіжному середовищі». практичні психологи та соціальні педагоги квітень Бондарчук В.М.
Андрощук Л.П.

9.

Заняття обласної методичної секції викладачів та майстрів виробничого навчання водіїв транспортних засобів та слюсарів з ремонту автомобілів на тему:
„Імітаційні технології у професійній підготовці майбутніх кваліфікованих робітників ”.
викладачі та майстри виробничого навчання квітень Бондарчук В.М.
Пелипчук М.П.

10.

Заняття обласної методичної секції педагогічних працівників комп’ютерних дисциплін на тему: „Активізація навчальної діяльності засобами інформаційно-комунікаційних та Інтернет – технологій “ викладачі інформатики, викладачі спецдисциплін, майстри виробничого навчання квітень Бондарчук В.М.
Семенюк П.П.

11.

Засідання обласної методичної секції викладачів з охорони праці на тему: «Нестандартний урок як один із шляхів удосконалення навчального процесу, активізації навчальної діяльності учнів». викладачі охорони  праці квітень Бондарчук В.М.
Пачебула Т.В

12.

Засідання обласної методичної секції фахівців перукарської справи на тему: «Удосконалення навчального процесу через інноваційні технології». фахівців перукарської справи травень Бондарчук В.М.
Пачебула Т.В.

13.

Засідання обласної методична секції заступників директорів з навчально-виробничої роботи. заступники директорів з навчально-виробничої роботи серпень Бондарчук В.М.
Пачебула Т.В.

14.

Засідання обласної методичної секції практичних психологів та соціальних педагогів на тему: «Соціально-психологічна допомога особам, які потрапили у скрутні життєві обставини». практичні психологи та соціальні педагоги вересень Бондарчук В.М.
Андрощук Л.П.

15.

Засідання обласної методичної секції викладачів спецдисциплін та майстрів виробничого навчання за професією «Маляр, штукатур, лицювальник-плиточник» на тему: «Активізація пізнавальної діяльності учнів на уроках спецпредметів та виробничого навчання за допомогою ситуативних завдань». викладачі спецпредметів та майстри виробничого навчання жовтень Бондарчук В.М.
Самоїл Г.І.

16.

Засідання обласної методична секції фахівців електроенергетичного профілю на тему: «Інноваційні технології навчання як інструмент формування компетентностей майбутнього кваліфікованого робітника». фахівців електроенергетичного профілю жовтень Бондарчук В.М.
Пачебула Т.В.

17.

Засідання обласної методичної секції викладачів хімії, біології та основ екології на тему: „Специфіка діяльності викладача при комплексному використанні нових педагогічних та інформаційних технологій”. викладачі хімії та біології жовтень Бондарчук В.М.
Мосійчук Л.М.

18.

Засідання обласної методичної секції викладачів іноземних мов та зарубіжної літератури на тему: «Креативна освіта для розвитку інноваційної особистості». викладачі іноземної мови та зарубіжної літератури жовтень Бондарчук В.М.
Голубош С.В.

19.

Заняття обласної методичної секції педагогічних працівників комп’ютерних дисциплін на тему: „Інноваційні підходи і технології підвищення загальних і професійних компетентностей учнів професійно-технічних навчальних закладів “. викладачі інформатики, викладачі спецдисциплін, майстри виробничого навчання жовтень Бондарчук В.М.
Семенюк П.П.

20.

Засідання обласної методичної секції викладачів предмету Захист Вітчизни. викладачі предмету Захист Вітчизни жовтень Бондарчук В.М.
Годунко П.М.

21.

Засідання обласної методичної секції методистів професійно-технічних навчальних закладів на тему: „ Системний підхід до методичної роботи з педагогічними працівниками професійно-технічного навчального закладу ”. професійно-технічних навчальних закладів листопад Бондарчук В.М.
Мосійчук Л.М.

22.

Заняття обласної методичної секції педагогічних працівників зварювальних професій на тему: „Реалізація компетентнісного підходу при підготовці за зварювальними професіями у професійно-технічному навчальному закладі» викладачі спецдисциплін, майстри виробничого навчання листопад Бондарчук В.М.
Семенюк П.П.

23.

Заняття обласної методичної секції викладачів та майстрів виробничого навчання сільськогосподарських професій на тему: „Шляхи формування мотивації на уроці ”. викладачі та майстри виробничого навчання листопад Бондарчук В.М.
Пелипчук М.П.

Заняття творчих груп, майстер-класи, круглі столи, семінари

1.

Заняття обласної творчої групи фахівців з охорони праці щодо розробки завдань та обговорення умов проведення обласної олімпіади з предмету «Охорона праці». викладачі охорони праці січень Бондарчук В.М.
Пачебула Т.В.

2.

Семінар-практикум для вихователів професійно-технічних навчальних закладів на тему: «Становлення особистісної зрілості та життєвої компетентності учня. Виховна система гуртожитку». вихователі професійно-технічних навчальних закладів січень Бондарчук В.М.
Андрощук Л.П.

3.

Засідання круглого столу для фахівців швейного напряму на тему: «Педагогічні умови формування конкурентоздатності фахівців швейного напряму». викладачі спецпредметів, майстри виробничого навчання лютий Бондарчук В.М.
Рожкова О.Є.

4.

Інструкторсько-методичне заняття з викладачами предмету Захист Вітчизни на тему: «Вогнева підготовка: стрілецька зброя, ведення вогню по нерухомих і рухомих цілях в особливих умовах з різних видів зброї». викладачі предмету Захист Вітчизни лютий Бондарчук В.М.
Годунко П.М.

5.

Організувати роботу творчої групи викладачів фізики та математики на тему: «Створення електронного КМЗ предметів фізико-математичного циклу ”. викладачі математики та фізики лютий – вересень Бондарчук В.М.
Мосійчук Л.М.

6.

Організація роботи творчої групи педагогічних працівників комп’ютерних дисциплін на тему: „Створення дистанційного курсу засобами Moodle“. педагогічні працівники комп’ютерних дисциплін лютий-грудень Бондарчук В.М.
Семенюк П.П.

7.

Організація роботи творчої групи викладачів хімії, біології на тему: „Використання проектних технологій для підвищення мотивації учнів до пошукової діяльності ”. викладачі хімії та біології і лютий – жовтень Бондарчук В.М.<align=”center”>
Мосійчук Л.М.

8.

Засідання творчої групи практичних психологів та соціальних педагогів «Школа психологічної майстерності» з теми: «Проведення тижня психології у навчальному закладі». практичні психологи та соціальні педагоги березень Бондарчук В.М.
Андрощук Л.П.

9.

Засідання круглого столу викладачів Захисту Вітчизни на тему: “Особливості викладання предмета Захист Вітчизни. викладачі предмету Захист Вітчизни березень Бондарчук В.М.
Годунко П.М.

10.

Семінар-практикум методичної секції фахівців напряму «Громадське харчування» на тему: «Впровадження новітніх технологій і методик у навчально-виробничий процес». викладачі спецпредметів, майстри виробничого навчання березень Бондарчук В.М.
Рожкова О.Є.

11.

Семінар-практикум для фахівців автотранспортних професій на тему: „Аналіз відвіданого (зафільмованого) уроку з погляду ефективності використання методів навчання”. викладачі та майстри виробничого навчання квітень Бондарчук В.М.
Пелипчук М.П.

12.

Бойова стрільба для юнаків з АК. Навчальна вправа. викладачі предмету Захист Вітчизни, учні професійно-технічних навчальних закладів квітень-травень Бондарчук В.М.
Годунко П.М.

13.

Семінар-тренінг для заступників директорів з навчально-виховної роботи на тему: «Попередження негативних явищ серед учнівської молоді. Соціальний та правовий захист». заступники з навчально-виховної роботи травень Бондарчук В.М.
Андрощук Л.П.

14.

Тренінг для викладачів економіки на тему: «Традиційні та інноваційні підходи у створенні креативної інтелектуальної особистості на уроках економічних дисциплін». викладачі економічних дисциплін травень Бондарчук В.М.
Рожкова О.Є.

15.

Засідання творчої групи над формуванням банку тестових запитань з професії „Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів ”. викладачі спецпредметів червень Бондарчук В.М.
Пелипчук М.П.

16.

Семінар-практикум для вихователів професійно-технічних навчальних закладів на тему: «Виховний процес у сучасному учнівському гуртожитку». вихователі професійно-технічних навчальних закладів жовтень Бондарчук В.М.
Андрощук Л.П.

17.

Засідання круглого столу фахівців комп’ютерних професій на тему: „З досвіду роботи закладів професійно-технічної освіти Рівненської області із впровадження інноваційних підходів і технологій для підвищення професійних компетентностей учнів професійно-технічних навчальних закладів “ (в рамках роботи методичної секції). викладачі інформатики, викладачі спецдисциплін, майстри виробничого навчання жовтень Бондарчук В.М.
Семенюк П.П.

18.

Майстер-клас підвищення фахової майстерності викладачів, майстрів виробничого навчання, які ведуть підготовку перукарів. фахівці перукарської справи листопад Бондарчук В.М.
Пачебула Т.В.

19.

Семінар-практикум для фахівців сільськогосподарських професій на тему: „Формування мотивації навчальної діяльності учнів за сучасних умов ”. викладачі та майстри виробничого навчання листопад Бондарчук В.М.
Пелипчук М.П.

20.

Майстер-клас для фахівців зварювальних професій на тему: „Використання хмарних сервісів для активізації навчального процесу при підготовці зварників: створення та використання тестів, кросвордів, пазлів та інше“ (в рамках роботи методичної секції). викладачі спецдисциплін, майстри виробничого навчання листопад Бондарчук В.М.
Семенюк П.П.

21.

Семінар викладачів предмету Захист Вітчизни на тему: «Військово-патріотичне виховання учнів на уроках Захисту Вітчизни та в позаурочний час». викладачі предмету Захист Вітчизни листопад Бондарчук В.М.
Годунко П.М.

22.

Засідання творчої групи з розробки завдань для визначення рівня професійної навченості учнів з сільськогосподарських автотранспортних професій. викладачі спецпредметів та майстри виробничого навчання упродовж року Бондарчук В.М.
Пелипчук М.П.

23.

Засідання творчої групи фахівців громадського харчування на тему: «Історія та сучасність Поліської кухні». викладачі спецпредметів, майстри виробничого навчання упродовж року Бондарчук В.М.
Рожкова О.Є.

24.

Участь у роботі обласних та всеукраїнських творчих груп щодо розробки та оновлення змісту проектів Державних стандартів професійно-технічної освіти згідно переліку Міністерства освіти і науки України. викладачі та майстри виробничого навчання упродовж року Бондарчук В.М.
Пелипчук М.П.

25.

Засідання творчої групи фахівців громадського харчування на тему: «Створення сучасного комплексу методичного забезпечення з професій «Кухар» та «Кондитер»». викладачі спецпредметів, майстри виробничого навчання упродовж року Бондарчук В.М.
Рожкова О.Є.

Заходи в режимі он-лайн

1.

Організація роботи «Віртуальної школи педагогічного коучінгу » під керівництвом наукових співробітників Білоцерківського інституту неперервної професійної освіти. методисти НМЦ ПТО у Рівненській області лютий, жовтень Бондарчук В.М.
Рожкова О.Є.

2.

Вебінар для фахівців автотранспортних професій на тему: „Формування в учнів навичок самонавчання, самовдосконалення та самореалізації – шлях до покращення ефективності та продуктивності праці відповідно до вимог роботодавця ”. викладачі та майстри виробничого навчання березень Бондарчук В.М.
Пелипчук М.П.

3.

Робота «Віртуальної школи педагогічного коучінгу» під керівництвом наукових співробітників Білоцерківського інституту неперервної професійної освіти. педагогічні працівники професійно-технічних навчальних закладів Рівненської області березень, листопад Бондарчук В.М.
Рожкова О.Є.

4.

Вебінар для викладачів природничо-математичних дисциплін на тему: „Особливості використання Інтернет ресурсів на уроках”. викладачі природничо-математичних дисциплін квітень Бондарчук В.М.
Мосійчук Л.М.

5.

Вебінар для методистів професійно-технічних навчальних закладів на тему: „Школа педагогічної майстерності як один із методів підвищення професіоналізму учителя”. методисти професійно-технічних навчальних закладів травень Бондарчук В.М.
Мосійчук Л.М.

6.

Обласний Інтернет – семінар заступників директорів з навчально-виховної роботи на тему: «Пошук ефективних форм організації виховної роботи професійно-технічного навчального закладу у новому навчальному році». заступники з навчально-виховної роботи серпень Бондарчук В.М.
Андрощук Л.П.

7.

Вебінар для методистів професійно-технічних навчальних закладів на тему: „Інформаційний менеджмент як ефективна технологія організації управлінської діяльності”. методисти професійно-технічних навчальних закладів вересень Бондарчук В.М.
Мосійчук Л.М.

8.

Обласна Інтернет – виставка комплексно-методичного забезпечення на тему: „Педагогічні ідеї та знахідки”. педагогічні працівники професійно-технічних навчальних закладів вересень Бондарчук В.М.
Мосійчук Л.М.

9.

Інтернет – конференція «Підвищення якості професійного та підприємницького навчання в професійно-технічних навчальних закладах Рівненщини». педагогічні працівники професійно-технічних навчальних закладів Рівненської області жовтень Бондарчук В.М.
Рожкова О.Є.

10.

Обласний Інтернет – семінар на тему: „Пошук ефективних форм, методів організації навчально-виробничого процесу, розробка, моделювання та реалізація освітніх технологій”. педагогічні працівник професійно-технічних навчальних закладів жовтень Бондарчук В.М.
Мосійчук Л.М.

11.

Вебінар для фахівців сільськогосподарських професій на тему:„Толерантний стиль взаємодії між викладачем і учнем, який сприятиме вихованню громадян, здатних цінувати свободу, людську гідність та індивідуальність ”. викладачі та майстри виробничого навчання жовтень Бондарчук В.М.
Пелипчук М.П.

  1. ПЛАН роботи НМЦ ПТО у Рівненській області на 2017 рік.
  2. ЗВІТ про роботу НМЦ ПТО у Рівненській області за 2016 рік.
наверх