Методична секція викладачів предмету „ЗАХИСТ ВІТЧИЗНИ“

Методична секція викладачів предмету „ЗАХИСТ ВІТЧИЗНИ“

21 грудня 2017 року на базі Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Рівненської області відбулася засідання методичної секції викладачів предмету „Захист Вітчизни”.
У роботі секції взяли участь Петро Годунко, методист навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Рівненській області, Микола Радько, головний спеціаліст організаційно-інспекторського відділу управління освіти виконавчого комітету Рівненської міської ради, викладачі професійно-технічних навчальних закладів області, шкіл м. Рівного і та фахівці НМЦ ЦЗ та БДЖ Рівненської області.
До проведення секції долучився викладач кафедри військової підготовки Національного університету водного господарства та природокористування, учасник АТО, який надав рекомендації з питань підготовки сучасної молоді до служби в лавах Збройних Сил України. Відповідно з Планом проведення секції Володимир Павлюк, викладач обласних курсів НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області, розповів про організацію дозиметричного контролю, контроль радіоактивного та хімічного забруднення, наочно продемонстрував роботу з приладами радіаційної розвідки: індивідуальними дозиметрами, дозиметрами-радіометрами. Особливу увагу викладач звернув на сучасні види приладів радіаційного та хімічного контролю, використання засобів колективного та індивідуального захисту.
Проведення засідання методичної секції дало унікальну можливість присутнім обмінятися досвідом, вдосконалити професійні знання, розвивати фаховий потенціал. По завершенні викладачі отримали методичні та відеоматеріали з цивільного захисту та безпеки життєдіяльності.

Коментарі закриті
наверх