Естафета лідерів профтехосвіти Рівненщини

Естафета лідерів профтехосвіти Рівненщини

      25 січня 2018 року відбулася віртуальна естафета лідерів учнівського самоврядування закладів професійної освіти Рівненщини під гаслом «незабутні події 2017-го». Кожен лідер презентував систему роботи учнівського самоврядування свого навчального закладу та відзначив найкращі, найцікавіші події та заходи, що мали місце в учнівському житті протягом 2017 року. Потапчук Юлія (Рівненський професійний ліцей) та Іващук Наталія (ДНЗ «Дубенське вище художнє професійно-технічне училище») вразили розповідями про насиченість яскравими заходами, подорожами, конкурсами та перемогами своїх навчальних закладів. Сальник Тарас та Печерський Артур (ДНЗ «Рівненське вище професійне училище ресторанного сервісу і торгівлі») розповіли про незвичні події та перевтілення, які відбулися у їх закладі в День учнівського самоврядування. Ленчук Іван (ДНЗ «Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту») приємно здивував розповіддю про кулінарні конкурси, які проходять між учнями різних поверхів гуртожитку. Долинська Яна (ДПТНЗ «Рівненський центр професійно-технічної освіти сервісу та дизайну») презентувала історії модельної агенції свого навчального закладу, яка навіть провела показ мод, приурочений Дню Захисника України на Тучинському полігоні. Бунько Єдуард  (Рокитнівський професійний ліцей) захопливо розповів про талановитих учнів закладу, які чарують та вражають своєю грою на різних музичних інструментах. Іванова Юлія (ДПТНЗ «Березнівське вище професійне училище»), Кравчук Вікторія (ДПТНЗ «Соснівський професійний ліцей»), Кот Наталія (Радивилівський професійний ліцей), Самков Володимир (Квасилівський професійний ліцей), Федчук Алла (Клеванський професійний ліцей), Швая Лідія (ДПТНЗ «Сарненський професійний аграрний ліцей») розповіли про патріотичні флешмоби та зустрічі із учасниками АТО, організацію благодійних акцій для дітей-сиріт та дітей шкіл-інтернатів, участь та перемоги у різноманітних конкурсах регіонального і загальноукраїнського рівнів та незабутні подорожі рідним краєм чи Україною. А ще були інтелектуальні, кулінарні, художні конкурси, конкурси між учнями та викладачами, заходи, спрямовані на формування здорового способу життя і екологічне виховання. Та багато-багато іншого…
             Андрощук Любов, методист НМЦ ПТО, акцентувала увагу на особливостях планування роботи учнівського самоврядування на 2018 рік, проведенні заходів із вшанування пам`яті Героїв Крут, сторіччя бою під якими відзначаємо цими днями.
Естафета завершилася цікавим квестом «Безпечний Інтернет», приуроченим до Дня безпечного Інтернету, який відзначатиметься 06 лютого 2018 року.
Подібні заходи дають можливість молодим лідерам не лише спілкуватися та обмінюватися досвідом чи переймати краще, а просто здружитися.

Коментарі закриті
наверх