«Педагогіка успіху» - перспективна наука сучасної освіти

«Педагогіка успіху» – перспективна наука сучасної освіти

                24.01.2018 року на базі НМЦ ПТО відбулося засідання  методичної секції викладачів іноземних мов та зарубіжної літератури на тему:
«Упровадження педагогіки успіху в освітній простір» – з педагогічною технологією «Ситуація успіху».
              Перше вітальне слово мала директор НМЦ ПТО Бондарчук Валентина Миколаївна, яка продемонструвала презентаційний виклад Нового Закону України «Про освіту».
«Успіх не є ключем до щастя. Щастя – ось ключ до успіху. Якщо Ви любите те, що робите, Ви будете успішними», – цитатою  німецького гуманіста А. Швейцера була пронизана творча робота викладачів.
Під час секційної роботи методист НМЦ ПТО Голубош Світлана Віталіївна представила праці видатних науковців, що вивчають дану тему, розкрила « суть механізму успішності» та висвітлила категорії педагогічного успіху.  Для рефлексивного самопізнання викладачі ПТНЗ на практичних психотехнічних тренінгових вправах спробували визначити себе як інноваційну особистість шляхом самоаналізу власного «Я».
До викладачів іноземних мов методист Світлана Віталіївна звернулася з роз’ясненням щодо особливостей проведення державної підсумкової атестації з іноземних мов у 2017-2018 навчальному році та про організацію освітнього процесу за оновленими навчальними програмами, акцентуючи  увагу на виокремлені чотири інтегровані змістові лінії.
З  викладачами зарубіжної літератури поділилася своїм передовим досвідом вчитель зарубіжної літератури № 20 м.Рівне, вчитель – методист, керівник опорної школи з вивчення зарубіжної літератури при РОІППО Кузьмицька Світлана Антонівна, яка продемонструвала специфіку своєї педагогічної діяльності, а саме:  акмеологічні та ейдетичні методи  та використання соціальних роликів  на своїх уроках,  щоби «Урок зарубіжної літератури був смачним та кольоровим!»
            Для роботи в секції була запрошена старший викладач, практичний психолог, директор громадської організації «Носителі миру» Грицюта Оксана Федорівна, яка з радістю представила свою вагому  роботу:
« Внутрішні рушійні сили людини».
Викладацька аудиторія отримала цікаві світоглядні знання, про що свідчать позитивні відгуки викладачів.

Коментарі закриті
наверх