Творець педагогічної майстерності – відлуння духовного XXI століття

Творець педагогічної майстерності – відлуння духовного XXI століття

     XXI століття – століття духовного зростання! Час принципових змін в усіх сферах суспільного життя, а в освіті – поготів.  Формування впевненої та успішної особистості, яка б досягала високих результатів у житті, уміла швидко реагувати на мінливість сучасності, була відкрита до емпірики та готова до самоактуалізації – ось ціль передової освіти, яка створила концептуальну парадигму «Навчання протягом  життя», що є одним з ключових індикаторів рівня людського розвитку.
НМЦ ПТО, розуміючи поставлене завдання перед освітою,  в січні 2018 року відкрив «Центр акмеологічної освіти», покликаний створити нову модель аксіологічного та успішного педагога,  спроможного здійснювати творчий вибір, для якого його особистісне духовне зростання, автономність, акмеологічне спрямування та акмеологічна  позиція постають важливими чинниками формування «Я» – концепцій.

        Перші теми інноваційної роботи «Освіта протягом життя як чинник людського розвитку. Формування готовності педагогів до акмеологічної діяльності» презентувала  методист НМЦ ПТО Голубош Світлана Віталіївна для викладачів ДПТНЗ «Здолбунівське  вище професійне училище залізничного транспорту»  та Рівненського професійного ліцею, а також першими  слухачами в он – лайн режимі став педагогічний колектив Острозького вищого професійного  училища.
Побажаймо «Центру акмеологічної освіти» успішного становлення  та запрошуємо педагогів сучасної нової освіти до творчої співпраці та створення віртуальної акмеологічної спільноти, для якої життєво – мотивуючим є триєдине бажання : «Пізнати, створити, зрости!»

Коментарі закриті
наверх