Нові вимоги - нові умови - нові орієнтири у професійній підготовці кваліфікованих робітників

Нові вимоги – нові умови – нові орієнтири у професійній підготовці кваліфікованих робітників

13 лютого 2018 року на базі Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти відбулося засідання обласної методичної секції заступників директорів з навчально-виробничої роботи на тему:  «Нові вимоги-нові умови-нові орієнтири у професійній підготовці кваліфікованих робітників».

В роботі секції  взяла участь директор Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Рівненській області  Бондарчук Валентина Миколаївна, яка продемонструвала презентаційний виклад нового Закону України «Про освіту», ознайомила присутніх з новими законодавчими актами в галузі професійної(професійно-технічної) освіти.

Про особливості  підготовки документації для ліцензування  професій в закладах професійної (професійно-технічної) освіти  згідно нових ліцензійних умов ознайомив присутніх методист Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Рівненській області Годунко Петро Миколайович.

Методист Семенюк Петро Петрович розкрив питання компетентнісного підходу в освіті, ознайомив з новими підходами, щодо визначення змісту професійно-технічної освіти, формами та методами реалізації компетентнісного підходу у закладах професійної (професійно-технічної) освіти. Ознайомив присутніх  з алгоритмом розробки робочих навчальних планів.

Методист Пачебула Тамара Вікторівна представила учасникам детальний аналіз нових Державних стандартів за професіями, розробленими на модульно-компетентнісній основі, приділила значну увагу особливостям розробки робочих навчальних планів відповідно до вимог нових Державних стандартів.

З учасниками секції було проведено практичне заняття по розробці робочого навчального плану з професії «Лицювальник-плиточник».

Учасники секції взяли активну участь у розробці проекту робочого навчального плану і отримали методичні матеріали з питань тематики секції.

Коментарі закриті
наверх