КОМПЕТЕНТНІСНИЙ ПІДХІД В ПІДГОТОВЦІ КВАЛІФІКОВАНОГО РОБІТНИКА ШВЕЙНОГО НАПРЯМУ

КОМПЕТЕНТНІСНИЙ ПІДХІД В ПІДГОТОВЦІ КВАЛІФІКОВАНОГО РОБІТНИКА ШВЕЙНОГО НАПРЯМУ

22 лютого 2018 року на базі НМЦ ПТО у Рівненській області відбулось засідання обласної секції педагогів швейного напряму з теми «Впровадження державних стандартів 2016 року з професій «Швачка», «Кравець», «Закрійник»».

Під час засідання методист навчально-методичного центру Мосійчук Л.М. акцентувала увагу присутніх на особливостях впровадження компетентнісного підходу в освітній процес закладів професійної (професійно-технічної) освіти та  навела приклади прийомів, які найбільш результативні при проведенні компетентнісно-орієнтованого уроку.

Досвідом з розробки робочих навчальних планів за новими державними стандартами поділилися Кацубо Н.Ф., заступник директора з навчально-виробничої роботи ДПТНЗ «Рівненський центр професійно-технічної освіти сервісу та дизайну» та Бойчук Н.І., заступник директора з навчально-виробничої роботи ДПТНЗ «Березнівське вище професійне училище». Про шляхи впрововадження елементів  дуальної  системи в робочих навчальних планах розроблених за модульно-компетентнісним підходом розповіла Кацубо Н.Ф., заступник директора з навчально-виробничої роботи ДПТНЗ  «Рівненський  центр  професійно-технічної  освіти  сервісу та дизайну». Майстер виробничого навчання ДПТНЗ  «Рівненський  центр  професійно-технічної  освіти  сервісу та дизайну» Колосюк Л.М. поділилася досвідом роботи з групою учнів, які вперше розпочали проходити виробниче навчання на виробництві.

Про можливості впровадження проектної методики у навчання за професіями швейного напряму розповіла Рожкова О.Є., методист НМЦ ПТО у Рівненській області. Також були вирішені організаційні питання щодо підготовки та проведення І та ІІ етапів Всеукраїнського  конкурсу  фахової  майстерності  серед учнів професійних (професійно-технічних) закладів  за професією «Кравець».

 

Коментарі закриті
наверх