Обмін кращими практиками у сфері професійної освіти

Обмін кращими практиками у сфері професійної освіти

Упродовж 21-22 березня 2018 року у м. Хмельницький відбувся Всеукраїнський семінар щодо обміну кращими практиками у сфері професійної освіти. Семінар проведено Міністерством освіти і науки України  спільно з Програмою «U-LEAD з Європою».

Учасниками семінару обговорено проект Концепції розвитку професійної освіти в Україні «Сучасна професійна освіта».  Експертами Програми «U-LEAD з Європою»  було організовано роботу в цільових групах для обговорення трьох актуальних питань: нової моделі управління та фінансування професійної освіти, забезпечення якості професійної освіти та підготовка стандартів професійної освіти, а також перспективи розвитку державно-приватного партнерства у професійній освіті. В групах працювали  представники Рівненської області:  Коржевський Петро Миколайович – заступник начальника управління – начальник відділу професійно-технічної та вищої освіти управління освіти і науки облдержадміністрації, Бондарчук Валентина Миколаївна – директор навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Рівненській області, Кашевський Василь – Президент громадської організації «Волинський ресурсний центр».

Учасники Всеукраїнського семінару мали змогу познайомитися із системою професійної (професійно-технічної) освіти Хмельницької області, відвідати ДНЗ «Хмельницький центр професійно-технічної освіти сфери послуг», вище професійне училище № 25 м. Хмельницький, ознайомитися з роботою навчально-практичного центру швейних технологій.

Obmin220318-3
Obmin220318-2
Obmin220318-1
Obmin220318-4
Коментарі закриті
наверх