Проведено Всеукраїнський вебінар для викладачів охорони праці

Проведено Всеукраїнський вебінар для викладачів охорони праці

25 квітня 2018 року  на базі Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Рівненській області  відбувся Всеукраїнський вебінар для викладачів охорони праці на тему: «Використання електронних освітніх ресурсів, як засіб  формування інформаційної компетентності учнів на  уроках охорони праці». Вебінар було приурочено до Всесвітнього дня охорони праця, який  щорічно відзначається 28 квітня.

З вітальним словом до учасників вебінару директор Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Рівненській області Валентина Бондарчук, яка презентувала створення електронних засобів навчання педагогами професійної (професійно-технічної) освіти та їх використання в освітньому процесі.

Галина Шукалюк, викладач Рівненського професійного ліцею, ознайомила учасників вебінару з особливостями адміністрування сайту викладача та його оптимізації й адаптації до потреб учнів. Інформація яка розміщена на сайті приведена у відповідність до навчальних програм. У разі будь-яких змін у нормативних документах з охорони праці викладач оперативно вносить зміни до відповідної статті на сайті.

Про використання інноваційних технологій на нестандартних уроках предмету «Охорона праці» розповіла  викладач ДНЗ «Рівненське вище професійне училище ресторанного  сервісу і торгівлі» Олена  Волкова, яка поділилася власним досвідом щодо впровадження прийомів візуалізації сприйняття навчальної інформації, урізноманітнення навчального матеріалу, розширення форм і видів контролю навчальної діяльності.

Із інформацією про електронні підручники та посібники як нове покоління засобів навчання,  виступила викладач ДНЗ «Здолбунівське вище професійне училище залізничного  транспорту» Бойко Лідія Григорівна. Вона наголосила на необхідності розробки та використання у навчальному процесі електронних підручників, які сприятимуть підвищенню якості навчання, різноманітності форм і видів подання теоретичної та практичної інформації, а також ознайомила учасників вебінару зі змістом, функціями та роботою авторського електронного підручника з охорони праці.

Одним з ефективних засобів організації навчального процесу є блог викладача-предметника. Ріст популярності блогів пов’язують із тим, що вони як доступні інструменти розповсюдження інформації стали відігравати визначну роль у творенні інформаційного суспільства. Використання персонального педагогічного блогу під час уроків та в позаурочний час розширює можливості навчально-виховного процесу, забезпечує нові шляхи подання інформації.

Викладач  ДПТНЗ «Березнівське вище професійне  училище» Мельник Наталія Володимирівна є автором більше 10 блогів, які дають можливість доповнити навчальний процес інноваційними технологіями та розширити доступ учнів до навчальної інформації.

Під час проведення вебінару було організовано зворотній зв’язок з слухачами, який дозволив обмінюватися думками та пропозиціями щодо тематики вебінару а також дати відповіді на поставлені запитання. Усім учасникам вебінару надано доступ до матеріалів (відеозаписів, виступів, презентацій), які можуть бути використані ними в практичній діяльності.

Безимени-1
IMG_20180425_154031
2а
1а
IMG_20180425_154922
IMG_20180425_154907
IMG_20180425_155005
Коментарі закриті
наверх