Формування компетентності підприємливості у сучасному закладі освіти

Формування компетентності підприємливості у сучасному закладі освіти

12 лютого 2019 року відбувся тренінг для викладачів економічних дисциплін закладів професійної (професійно-технічної) освіти Рівненської області, головною метою тренінгу було: активізувати роботу викладачів з підготовки до участі у VI Всеукраїнського бізнес-турнірі “СТРАТЕГІЯ ФІРМИ-2019” та тим самим збільшити кількість учасників студентської ліги серед здобувачів освіти. Тренінг провів Віталій Паздрій, доцент кафедри стратегії бізнесу ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана», гендиректор «Компанії інтелектуальних технологій», начальник відділу профорієнтації розвитку підприємництва і лідерства КНЕУ. Власним досвідом участі у бізнес-турнірі 2017 та 2018 років поділилася з присутніми Олена Рожкова, методист Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Рівненській області. Тренінг проходив у Вищому професійному училищі №1 м. Рівне. Всі учасники тренінгу отримали сертифікати.

2019-02-12_11.09.42
2019-02-12_11.17.34
2019-02-12_12.49.20
2019-02-12_12.51.04
2019-02-12_13.21.57

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ БАЖАЮЧИХ ПРИЙНЯТИ УЧАСТЬ У VI ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ БІЗНЕС-ТУРНІРІ “СТРАТЕГІЯ ФІРМИ-2019”

До участі в турнірі запрошуються учні і студенти, їхні батьки, педагоги і просто ентузіасти з усіх регіонів України. Для учасників шкільного віку буде відкрита УЧНІВСЬКА ЛІГА, для студентів закладів професійно-технічної, фахової передвищої і вищої освіти – СТУДЕНТСЬКА ЛІГА. Для командної участі батьків з дітьми стартуватиме СІМЕЙНА ЛІГА; для вчителів і викладачів – ЛІГА НАСТАВНИКІВ. Участь для учнів, студентів, викладачів і вчителів безкоштовна (за умовами співпраці з МОН України).

При реєстрації обов’язково треба вказати АКТИВНУ електронну адресу, з використанням якої відбуватиметься обмін завданнями й інформацією по турніру. Якщо Ви не хочете оприлюднювати свою особисту адресу, створіть спеціальну пошту для участі в турнірі. Також по e-mail відразу приходить підтвердження реєстрації у турнірі.

Беручи участи у турнірі, Ви зможете відчути себе у кріслі директора та зрозуміти, як на практиці керувати компанією. Адже під час турніру в управління надається тренінгова фірма та стартовий капітал. Головне завдання – налагодити виробництво й розвинути своє підприємство настільки, щоб воно стало лідером за прибутками й мало провідні позиції на ринку (в середовищі комп’ютерної програми, бізнес-симуляції ViAL+).

ПРО СЕРЕДОВИЩЕ ТУРНІРУ ViAL+: http://kint.com.ua/ua/biznes-trenazher-vial

Конкурентами у досягненні мети виступають компанії інших учасників турніру. Кожен має можливість досягнути вершини підприємництва, набувши досвіду й використавши свою логіку, уміння, навики і знання. Визначення переможців відбувається на основі автоматичного рейтингу.

Для ДВАДЦЯТКИ ФІНАЛІСТІВ кожної ліги:

– фінансові заохочення;
– вписання імен у Золоту книгу фіналіста Стратегії фірми.

 

На ПЕРЕМОЖЦІВ турніру чекають:
– цінні призи й сюрпризи від спонсорів та організаторів;
– фінансове заохочення;
– урочиста церемонія нагородження у Міністерстві освіти і науки України;

 

ТЕРМІН ПРОВЕДЕННЯ ТУРНІРУ:

з 21 лютого по 19 квітня 2019 року;

Реєстрація відкрита ДО 23.02.2019 РОКУ ВКЛЮЧНО за посиланням: https://goo.gl/forms/IbQbZmlyiDzPWhvv2.

23.02 –  09.03.19 –  відбірковий етап онлайн.
12-30.03.19 –  півфінал онлайн.
04-15.04.19 –  онлайн-фінал.
17-19.04.19 –  очний фінал для всіх учасників у Київському національному економічному університеті імені Вадима Гетьмана (м. Київ, просп.Перемоги, 54/1, ст. м. Шулявська).

*Терміни проведення окремих етапів турніру можуть коригуватися організаторами.

Офіційна сторінка турніру: http://kint.com.ua/ua/biznes-tour-stratehiia-firmy-20
Facebook: https://www.facebook.com/StrategyFirm/
Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCm35QQOzp9sVP3xA7N_2uBg
Instagram: https://www.instagram.com/strategyfirm/
Telegram: https://t.me/strategyfirm

 

Коментарі закриті
наверх