Найяскравіші події

Найяскравіші події

Інтернет-зустріч лідерів учнівського самоврядування закладів професійної (професійно-технічної ) освіти  Рівненської області відбулася 19 березня.

Лідери у Інтернет-форматі почергово презентували по три найяскравіші події, які були організовані у навчальних закладах упродовж 2018-2019 навчального року. Це були різноманітні акції та флешмоби, видовищні спортивні змагання та пам’ятні зустрічі із захисниками України, тематичні дні та нетрадиційні святкування традиційних свят і безліч інших цікавих подій.

Так, у Квасилівському професійному ліцеї яскраво відзначили Всесвітній день посмішки, День компліментів та «Happy Valentine`s day». Акцію «Янголи-охоронці» із виготовленням оберегів та передачі їх у зону проведення операції об’єднаних сил, незвичне святкування Дня вчителя та емоційну зустріч із захисниками організували у Державному навчальному закладі «Дубенське вище художнє професійно-технічне училище». Справжню лялькову виставу для маленьких соснівчан, флешмоб-вшанування Героїв Небесної Сотні провели у Державному професійно-технічному навчальному закладі «Соснівський професійний ліцей». Неймовірну посвяту у першокурсники  із передачею символічних речей від старших курсів та пізнавальний квест «Подорожуй безпечно!» організували у Клеванському професійному ліцеї. Благодійні акції для дітей-сиріт та яскраве Свято Весни відбулися у Вищому професійному училищі № 29 смт Володимирець. Учні Радивилівського професійного ліцею подарували тепло спілкування, відвідавши літніх самотніх людей,  провели акції , спрямовані на протидію торгівлі людьми  та «Обміняй цигарку на цукерку». Азартну спартакіаду «Здоровим бути модно!» та видовищне свято «Місс ВПУ» організовано у Державному професійно-технічному навчальному  закладі «Острозьке вище професійне училище». Цікаві «Козацькі забави» та флешмоби проведені у Державному професійно-технічному навчальному  закладі «Березнівське вище професійне училище». І безліч інших заходів…

А ще лідери підтримали ідею Ленчука Івана, голови обласної ради учнівського самоврядування,  щодо долучення до екологічного флешмобу #TRASHTAG, обговорили питання відеоблогерства та підготовку каталогу добрих справ.

Коментарі закриті
наверх