Перспективи реформування закладів професійної (професійно-технічної) освіти Рівненщини. Перезавантаження

Перспективи реформування закладів професійної (професійно-технічної) освіти Рівненщини. Перезавантаження

Нова українська школа, сучасний заклад професійної (професійно-технічної) освіти, перспективи його реформування та перезавантаження, діджиталізація професійної освіти як один із пріоритетних  – основні теми, які були обговорені на інструктивно-методичній нараді заступників директорів з навчально-виробничої роботи закладів професійної (професійно-технічної) освіти Рівненської області. Нарада відбулася 28 серпня 2019 року на базі Державного навчального закладу «Рівненське вище професійне училище ресторанного сервісу і торгівлі».

Петро Коржевський, заступник начальника управління, начальник відділу професійно-технічної та вищої освіти управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації, у своєму виступі акцентував увагу на готовності і спроможності закладів професійної освіти області до реформування, розвитку та подолання викликів сьогодення та висловив упевненість, що саме системна модернізація професійної освіти і навчання створить передумови для сталого розвитку економіки регіону.

Директор Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Рівненській області Валентина Бондарчук розповіла про оновлення змісту підготовки робітничих кадрів відповідно до діючих реформ, ознайомила присутніх із новою нормативною базою в системі професійної (професійно-технічної) освіти, підвела підсумки роботи по підготовці робочих навчальних планів на 2019-2020 навчальний рік відповідно до нових стандартів та розробленню  гнучких робочих навчальних програм для підготовки з професії. Також Валентина Миколаївна розкрила питання щодо провадження елементів дуальної форми навчання в освітній процес у новому навчальному році, організацію внутрішньогоучилищного контролю у 2019-2020 навчальному році та підготовки і проведення серпневої педагогічної ради.

Про організацію інклюзивного навчання у закладах професійної (професійно-технічної) освіти розповіла Юлія Ковальчук, завідувач сектором інклюзивної освіти  управління освіти і науки облдержадміністрації.

Практичне заняття щодо вироблення навичок по роботі з електронним розкладом провів Євген Левченко, керівник компанії «Контур плюс», яка є розробником даного електронного продукту.

За підсумками інструктивно-методичної наради були прийняті протокольні доручення.

1_2
11111_1111
1_3
Коментарі закриті
наверх