Навчалися викладачі предмету "Захист Вітчизни"

Навчалися викладачі предмету “Захист Вітчизни”

1 листопада 2019 року на базі Навчального пункту аварійно-рятувального загону Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Рівненській області була проведена обласна методична секція викладачів предмету «Захист Вітчизни»  закладів професійної (професійно-технічної) освіти з теми «Домедична допомога в умовах бойових дій».

Петро Годунко, методист НМЦ ПТО у Рівненській області, обговорив з педагогами актуальні питання щодо ефективного викладання предмету «Захист Вітчизни».

Досвідчені фахівці Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Рівненській області   Пелех Р.Р., Савицький О.Г. провели практичне заняття з викладачами предмету «Захист Вітчизни» з  теми «Домедична допомога в умовах бойових дій»

Набуті знання в подальшому будуть застосовуватись викладачами навчального предмету «Захист Вітчизни» для формування в учнівської молоді життєво необхідних знань, умінь і навичок щодо надання домедичної допомоги. Розділ тактичної медицини розрахований на навчання базових навичок для надання само- та взаємодопомоги в умовах бойових дій.

zv_2
zv_3
Коментарі закриті
наверх