На допомогу у проведенні дистанційних уроків

На допомогу у проведенні дистанційних уроків

25 березня 2020 року для викладачів природничо-математичних предметів закладів професійної (професійно-технічної) освіти області проведено навчально-методичний вебінар щодо застосування технологій дистанційного навчання.

Під час вебінару було методист НМЦ ПТО Людмила Мосійчук  презентувала створений на сайті НМЦ ПТО інформаційно-методичний портал для підтримки організації дистанційного навчання,  інструктивно-методичні матеріали на допомогу педагогічним працівникам: покрокові інструкції  щодо  застосування того чи іншого елементу дистанційного навчання, методичні рекомендації,  перелік сервісів для проведення відеозанять та вебінарів, посилання на відеоресурси на допомогу в організації дистанційного навчання, посилання на онлайн уроки.

У другій частині  вебінару було висвітлено основні кроки щодо застосування сервісу Google диск для організації роботи з учнями, надано практичні рекомендації.

Враховуючи те, що педагоги зараз працюють в дистанційному режимі, мають різні технічні можливості та з метою оптимального способу комунікації,  вебінар проведено у режимі запису.

Посилання на записи вебінару:

Інформація вебінару може бути корисна для педпрацівників усіх категорій

Коментарі закриті
наверх