День вишиванки 2020

День вишиванки 2020

Щорічно, у третій четвер травня, українці святкують День вишиванки. Цього   року це свято припадає на 21 травня. День вишиванки – всеукраїнське свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого одягу. Свято є самобутнім і самодостатнім, не прив’язане до жодного державного чи релігійного. У цей день кожен українець одягає вишиванку і в такий спосіб демонструє, що вишиванка – не лише одяг на свята, а генетичний код українців, вираження своєї національної та громадянської позиції, культурної освіченості та духовної свідомості.

День вишиванки 2020 присвячується українській родині та родоводу. Формування дерева роду – не тільки захоплива справа, це – важлива складова повернення історичної пам’яті цілого народу. Знати своїх  пра-прадідів, звідки вони родом, ким були, чим займались справжній скарб.

Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти у Рівненській області підтримує славну традицію святкувати День вишиванки, та рекомендує долучитись до флешмобів, онлайн акцій та передає челендж  всім професійно-технічним навчальним закладам Рівненщини!

Коментарі закриті
наверх