Відпрацьовуємо навички проведення онлайн-тестування

Відпрацьовуємо навички проведення онлайн-тестування

Навчально-методичним центром професійно-технічної освіти у Рівненській області на платформі Zoom 22 та 26 травня 2020 року був організований вебінар-практикум з теми «Використання тестів-онлайн для тематичного та підсумкового оцінювання компетентностей здобувачів освіти з професійно-теоретичної підготовки». До участі у вебінарі були запрошені голови методичних комісій, викладачі спецпредметів та майстри виробничого навчання, які здійснюють професійну підготовку за професіями «Кухар» та «Кондитер».

Згідно плану педагоги ознайомилися з нормативно-правововими документами, що регламентують завершення поточного навчального року, з класифікацією тестів та правилами формулювання цілей (тестів), з програмами та платформами для створення тестів, створенням класу шляхом додавання учнів і присвоєння учням паролів для роботи на сайті.

Методист НМЦ ПТО Олена Рожкова провела огляд функціональних можливостей сайту «На урок»: перегляд вебінарів, участь у конференціях, використання тестів, як у вигляді домашньої роботи для здобувачів освіти, так і у режимі реального часу.

Практична робота педагогів під час вебінару складалася з відпрацювання етапів роботи з проведення онлайн-тестування на сайті «На урок», починаючи з реєстрації в якості учня, проходження тестування у режимі реального часу. Педагоги мали змогу оцінити можливості сайту з проведення онлайн-тестування, як з боку учня, так і з боку викладача: підведення підсумків, аналіз, пошук інтерактивних завдань для контролю знань і залучення учнів до активної роботи, як вдома та у класі, були проаналізовані можливості використання вже створених тестів іншими педагогами та створення власних тестів.

Вебінар-практикум допоміг педагогам не тільки відпрацювати навички проведення онлайн-тестування та й краще з’ясувати для себе і зробити певні висновки щодо подальшої роботи із використанням сайту «На урок».

Коментарі закриті
наверх