Методичний онлайн-тиждень стартував

Методичний онлайн-тиждень стартував

Про особливості організації освітнього процесу у закладах професійної (професійно-технічної) освіти Рівненської області в умовах адаптивного карантину в розрізі нормативної, навчальної та виховної компоненти говорили під час інструктивно-методичної онлайн-наради заступників директорів закладів професійної (професійно-технічної) освіти, яка відбулася 07 вересня дистанційно на платформі Google Meet. Це перша онлайн-зустріч в рамках методичного онлайн-тижня Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Рівненській області для закладів професійної (професійно-технічної) освіти області.

Валентина БОНДАРЧУК, директор Навчально-методичного центру професійно-технічної) освіти у Рівненській області, розповіла про нормативно-правове забезпечення організації освітнього процесу у закладах професійної (професійно-технічної) освіти у період пандемії та особливостях організації освітнього процесу у різних протиепідемічних зонах.

Людмила МОСІЙЧУК, методист НМЦ ПТО у Рівненській області, ознайомила із особливостями використання дистанційних технологій для організації навчання за професіями та розповіла про інструменти GOOGLE, які стануть у нагоді при організації освітнього процесу у закладах профтехосвіти в реаліях сьогодення.

Євген ЛЕВЧЕНКО, керівник компанії «Контур плюс», презентував учасниками онлайн-наради вдосконалений електронний продукт «Розклад закладу професійної (професійно-технічної) освіти».

Про пріоритети, виклики та можливості виховної роботи в умовах адаптивного карантину розповіла Любов Андрощук, заступник директора НМЦ ПТО у Рівненській області, яка також підвела підсумки підготовки закладами робочих навчальних планів для підготовки кваліфікованих робітників у 2020-2021 навчальному році.

Володимир КЛИМЮК, директор Навчально-методичного центру естетичного виховання учнів професійно-технічних навчальних закладів у Рівненській області, окреслив вимоги до організації гурткової роботи у закладах професійної (професійно-технічної) освіти у новому навчальному році та вимоги до організації роботи бібліотек закладів професійної (професійно-технічної) освіти у період пандемії, а також зупинився на питанні щодо організації і проведенні обласних конкурсів естетичного спрямування у І семестрі 2020-2021 навчального року.

Про спортивно-масову роботу у закладах професійної (професійно-технічної) освіти в умовах адаптивного карантину розповів Олександр САМСОНЮК, начальник відділу Рівненського обласного відділення комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.

Марта КЛИМЧУК, методист НМЦ ПТО у Рівненській області проаналізувала результати проведення державної підсумкової атестації  у формі зовнішнього незалежного оцінювання у 2019-2020 навчальному році та розповіла про організацію підготовки у 2020-2021 навчальному році.

На завершення онлайну Валентина БОНДАРЧУК зупинилася на ряді інших актуальних для закладів професійної (професійно-технічної) освіти питань: проведенні онлайн-опитування випускників закладів професійної (професійно-технічної) освіти пілотних областей; особливостях проведення атестації закладів, професій у 2020-2021 навчальному році;  організації роботи щодо підготовки ліцензійних справ; організації роботи навчально-практичних центрів у новому навчальному році; організації роботи щодо атестації педагогічних працівників у 2020-2021 навчальному році та вивченні системи роботи педагогів.

Учасники зустрічі отримали корисну інформацію, рекомендації, практичні матеріали, які стануть у нагоді при організації освітнього процесу у закладах професійної (професійно-технічної) освіти Рівненської області в умовах адаптивного карантину.

Коментарі закриті
наверх