Методичний онлайн-тиждень: день четвертий

Методичний онлайн-тиждень: день четвертий

Четвертий день методичного онлайн-тижня, який відбувся 10 вересня 2020 року на платформі Google Meet, був присвячений особливостям організації освітнього процесу у закладах професійної (професійно-технічної) освіти Рівненської області в умовах адаптивного карантину для педагогів закладів професійної (професійно-технічної) освіти, які здійснюють професійну підготовку для сфери послуг.

Любов АНДРОЩУК, заступник директора НМЦ ПТО у Рівненській області, розповіла про нормативно-правове забезпечення організації освітнього процесу у закладах професійної (професійно-технічної) освіти у період пандемії та особливостях організації освітнього процесу у різних протиепідемічних зонах та презентувала напрацювання Навчально-методичного центру до початку нового навчального року.

Людмила МОСІЙЧУК, методист НМЦ ПТО у Рівненській області,  про розповіла про використання дистанційних технологій для організації навчання за професіями та детально презентувала інструменти GOOGLE, які доречно використовувати при організації освітнього процесу та надала педагогам практичні поради.

Олена РОЖКОВА, методист НМЦ ПТО у Рівненській області, почала свій виступ зі слів подяки творчим групам педагогів, які за короткий час опрацювали методичні напрацювання своїх колег з Полтавської області та надали свої пропозиції щодо покращення їх змісту. Ними стали педагоги:

– ДНЗ «Ріненське вище професійне училище ресторанного сервісу і торгівлі»: Наталія Борисюк, Наталія Єдинчук, Людмила Баранчук, Ольга Максютинська;

– Людмила Радько – голова методичної комісії та викладач спецпредметів Вищого професійного училища №22 м.Сарни;

Вищого професійного училища №24 м.Корець: Валентина Краля,Тетяна Бурса, Наталія Вербицька, Віта Вознюк, Валентина Дрема, Оксана Бараболя, Світлана Цимбаліст та  Наталія Царук.

Вищого професійного училища №29 смт Володимирець:

Оксана Токарська, Руслана Веремчук, Юлія Данечкіна, Тетяна Мороченець, Олена Волчецька, Юлія Швая, Лариса Бондар та Юрій Сичевський.

Під час виступу було продемонстровано відеоролик, в якому покроково було показано, як за допомогою програми Мyownconference можна педагогу робити відеозаписи власних звернень до здобувачів освіти чи робити запис інструктажу чи теми заняття. Також було детально розглянуто можливості використання в освітньому процесі освітньої платформи «Всеосвіта. Спільнота активних освітян», зроблено порівняння з раніше презентованою освітньою платформою «На урок». Методист звернула увагу педагогів на підготовлені рекомендації щодо організації дистанційного навчання за професіями швейного напряму та «Ресторанне господарство», а також доцільність використання у роботі раніше створених електронних засобів навчального призначення за професіями «Кравець» та «Пекар».

Ірина КАРПЕНЮК, методист НМЦ ПТО у Рівненській області ознайомила педагогів із застосуванням дистанційного  та перспективами впровадження змішаного навчання. Сучасна освіта має постійно оновлюватися. Цьогоріч інновацією  стало змішане навчання – інтеграція досвіду навчання з педагогом та в онлайн-форматі. Воно дозволяє якомога ефективніше використовувати переваги очного та електронного навчання і нівелювати чи бодай компенсувати недоліки кожного з них.

Коментарі закриті
наверх