Методичний супровід: від викликів до можливостей

Методичний супровід: від викликів до можливостей

07 жовтня 2020 року відбулась інструктивно-методична онлайн-нарада методистів закладів професійної (професійно-технічної) освіти із теми: «Організація методичної роботи у закладах професійної (професійно-технічної) освіти Рівненської області в умовах адаптивного карантину: від викликів до можливостей».

Про особливості організації освітнього процесу у закладах професійної (професійно-технічної) освіти у період пандемії та вимоги до здійснення методичного супроводу організації освітнього процесу у закладах професійної (професійно-технічної) освіти області розповіла Валентина БОНДАРЧУК, директор Навчально-методичного центру професійно-технічної) освіти у Рівненській області, яка також висвітлила основні моменти організації роботи щодо атестації педагогічних працівників у  2020-2021 н.р., вивчення системи роботи педагогів та підготовки матеріалів на навчально-методичну раду.

Технології методичного супроводу у закладах професійної освіти області проаналізувала Любов АНДРОЩУК, заступник директора НМЦ ПТО у Рівненській області.

Про дистанційні технології в організації методичної роботи закладу професійної (професійно-технічної) освіти розповіла методист Навчально-методичного центру професійно-технічної) освіти у Рівненській області у Рівненській області Людмила МОСІЙЧУК.

Методист ДПТНЗ «Соснівський професійний ліцей» Ліана ГУМЕНЮК підсумувала методичну роботу закладу професійної освіти в умовах карантину, ґрунтуючись на сформованому досвіді.

Окрім того, про результати проведення ДПА у формі ЗНО у 2019-2020 н.р., та про організацію підготовки у 2020-2021 н.р. слухачів розповіла методист Навчально-методичного центру професійно-технічної) освіти у Рівненській області Марта КЛИМЧУК.

Наприкінці онлайн-наради методист Навчально-методичного центру професійно-технічної) освіти у Рівненській області Олена РОЖКОВА окреслила основні питання організації роботи щодо підвищення кваліфікації педагогічних працівників закладів професійної освіти.

Усі учасники інструктивно-методичної онлайн-наради отримали корисну практичну інформацію, рекомендації щодо здійснення методичного супроводу в умовах адаптивного карантину.

Коментарі закриті
наверх