Профорієнтація 2021

Профорієнтація 2021

Профорієнтаційний івент «Профорієнтація 2021 – стартуємо!» відбувся 04 березня 2021 року на платформі Google Meet для педагогів закладів професійної (професійно-технічної) освіти, відповідальних за профорієнтаційний напрям роботи.

На старті івенту Любов АНДРОЩУК, заступник директора Навчально-методичного центру, провела онлайн-опитування щодо профорієнтації за допомогою сервісу Mentіmeter, та проаналізувала результати моніторингу «Професійна орієнтація сьогодні».

Валентина БОНДАРЧУК, директор Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти, у виступі «Професійна орієнтація як один із пріоритетних напрямів роботи закладу професійної (професійно-технічної) освіти» окреслила основні завдання щодо створення якісного профорієнтаційного контенту, обов’язковість професійної складової у рекламній  продукції та проведення закладами профорієнтаційної роботи, яка має бути безперервною, сучасною, зрозумілою і цікавою потенційним вступникам і не тільки їм.

Про Фейсбук як інструмент здійснення профорієнтації, про вимоги до наповнення сторінок, якості світлин, естетику, емоції та сучасний дизайн профорієнтаційних матеріалів, які презентуються у соціальних мережах, розповіла Марта КЛИМЧУК, методист центру.

На завершення зустрічі Любов АНДРОЩУК провела майстер-клас «Canva – безкоштовний онлайн-сервіс графічного дизайну».

Окрім того учасники івенту отримали практичні матеріали, які стануть у нагоді при проведенні профорієнтаційної роботи у майбутньому.

Коментарі закриті
наверх