Працювали творчі групи

Працювали творчі групи

30-31 березня 2021 року в режимі онлайн відбулися заняття обласних творчих груп викладачів математики, що працюють над темою “Удосконалення сучасного уроку шляхом упровадження інноваційних технологій” та викладачів фізики – “Використання технологій дистанційного та змішаного навчання  на уроках фізики”.

На заняттях обговорювалися питання використання електронних освітніх ресурсів під час проведення уроків математики та фізики, застосування онлайн-інструментів для інтерактивного наповнення уроків.

Людмила Мосійчук, методист НМЦ ПТО у Рівненській області проаналізувала можливості використання середовища динамічної математики Geogebra для створення інтерактивних моделей з математики, акцентувала увагу на доцільності використання даного інструменту для проведення дистанційних занять.

Також члени творчих груп розглянули функціонал віртуальної лабораторії PhET, який пропонує анімовані, інтерактивні та ігрові середовища, що дозволяють  візуалізувати навчальний матеріал, проводити віртуальні лабораторні роботи та дослідження.

Учасники творчих груп отримали не лише нову інформацію щодо формування сучасного інструментарію педагога для використання під час очного та дистанційного навчання , а й практичні навички з користування новими застосунками, що стануть у нагоді при  викладанні фізико-математичних дисциплін.

 

 

 

Коментарі закриті
наверх