Вітаємо з перемогою найкращих!

Вітаємо з перемогою найкращих!

Упродовж 1-2 червня учні 22-х закладів професійної освіти України змагалися у конкурсі фахової майстерності з професії “Монтажник санітарно-технічних систем та устаткування”.

Змагання відбулися у два тури: спочатку – півфінал конкурсу, який пройшов на базі Київського вищого професійного училища будівництва 1 червня 2021 року, потім – фінал, який відбувся в межах фестивалю Install Fest Ukraine 2 червня 2021 року.

Конкурс проходив в межах проєкту “Публічно-приватне партнерство для поліпшення сантехнічної освіти в Україні”, який впроваджується за фінансової підтримки Швейцарської агенції з розвитку та співробітництва, ТОВ “Геберіт Трейдинг” та виконується Швейцарською фундацією технічного співробітництва з розвитку “Свісконтакт” за підтримки Міністерства освіти і науки України.

Мета конкурсу: створити платформу для посилення співпраці між закладами професійної  освіти та представниками бізнесу, популяризувати робітничі професії, а також допомогти учням проявити свої знання та навички.

Рівненську область представляли: учень Вищого професійного училища № 29 смт Володимирець Віталій САД  (майстер в/н Сад Олександр Костянтинович) та учень Вищого професійного училища № 22 м.Сарни Давид ТУЦЬКИЙ (майстер в/н  Білотіл Микола Миколайович) за професією Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування.

За результатами Конкурсу Давид ТУЦЬКИЙ, учень Вищого професійного училища № 22 м. Сарни став переможцем Всеукраїнського Конкурсу фахової майстерності з професії “Монтажник санітарно-технічних систем та устаткування”, зайнявши II місце.

Вітаємо переможця Конкурсу та бажаємо досягнення професійних вершин в обраній професії, а педагогам творчого розвитку і талановитих учнів!

Коментарі закриті
наверх