25 років Конституції України!

25 років Конституції України!

День Конституції – важливе свято,  воно повертає нас обличчям до основ нашої держави, нагадує кожному про засадничі принципи, на яких вона побудована.

У непростий для нашої держави час, як ніколи раніше, ми розуміємо значимість Основного Закону та осмислюємо відповідальність за кожен власний крок на шляху реалізації ключових його принципів.

Відзначаючи 25-ту річницю Конституції України, ми усвідомлюємо головний закон країни як гарантію громадського миру та згоди, як основу сильної держави, що забезпечує кожному громадянинові свободу і можливість самореалізації.

Тож нехай свободи і права, надані Конституцією, сприяють усім процесам розбудови держави, учасниками яких є кожен із нас! У ці дні ми єдині у своїх діях та вдячні Богу за його захист і підтримку. Нехай же це свято додає снаги та впевненості у власних силах і в нашій спільній перемозі.

Щиро й сердечно вітаємо всіх  профтехосвітян з визначним державним святом – Днем Конституції  України! Бажаємо усім  міцного здоров’я, родинної злагоди, миру та щастя!

 

Коментарі закриті
наверх