Незалежній Україні – 30!

Незалежній Україні – 30!

Шановні профтехосвітяни!

Щиросердно вітаємо вас із найбільшими національними святами українського народу. День Державного Прапора  та  День Незалежності України! Про незалежність мріяли покоління, за неї боролись віками!

У серцях народу України серпнева блакить неба і жовтогарячий зерновий лан зливаються барвами української державності в символ свободи та праці. Творення історії Батьківщини, її сьогодення і майбутнього – це обов’язок кожного з нас та усього народу.

Незалежній Україні – 30!

Тоді, у 1991-ому, наші батьки і діди зробили перший крок до вільної і самостійної держави.  А сьогодні, поряд із відчуттям свята, у нас є ще й розуміння ціни нашої свободи і незалежності: тисячі українських синів і дочок щодня відвойовують для нас мирне рідне небо. Пам’ятаймо про їх подвиг!

30 – кроків незалежності, 30 – історій успіху відбулись у кожному закладі професійної (професійно-технічної) освіти Рівненщини. Нам є чим пишатись та є до чого прагнути! Тож нехай потужне джерело Вашого таланту і натхнення, незламного оптимізму та творча будівнича енергія будуть прикладом служіння Україні, примножують її славу, наповнюють її криницю добробуту процвітанням та благополуччям.  Нехай свято Незалежності духмяним серпневим запахом українського хліба принесе у Ваші оселі щастя і добро, порозуміння та згуртованість, мир та любов! Міцного здоров’я, бадьорості духу, успіхів у всіх починаннях!

З повагою Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти у Рівненській області

Коментарі закриті
наверх