Workshop з підготовки до «WorldSkills» за компетенцією «Технології моди»

Workshop з підготовки до «WorldSkills» за компетенцією «Технології моди»

06 жовтня 2021 року з метою якісної підготовки до проведення обласного етапу Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності,  WorldSkills Ukraine“ за компетенцією „Технології моди“ відбулося перше онлайн-засідання робочої групи педагогів швейного напряму закладів професійної (професійно-технічної) освіти Рівненської області.

Модератором Workshop виступила Олена РОЖКОВА, методист Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти Рівненської області. Під час засідання були обговорені основні положення нормативних документів: Наказ Міністерства освіти і науки України «Про затвердження Положення про Всеукраїнський конкурс професійної майстерності «WorldSkills Ukraine» від 16.07.2019 №984 та «Рекомендації щодо проведення І етапу Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WorldSkills Ukraine» у 2021 році», питання щодо умов, дати та місця проведення, інших особливостей проведення обласного етапу Конкурсу, який заплановано у листопаді 2021 року.

Представникам кожного з п’яти закладів були надані можливості висловитися та поставити запитання, під час обговорення конкретних питань щодо вимог до конкурсантів та експертів, практичного виконання конкурсного завдання з компетенції «Технології моди». Також під час засідання було використано інтерактивну дошку Jamboard: педагоги продемонстрували її використання щодо своєї прихильності до запропонованих розмірів манекенів та певних елементів з пошиття сукні.

Коментарі закриті
наверх