Методична секція викладачів предмету «Захист України»

Методична секція викладачів предмету «Захист України»

20 жовтня 2021 року на базі Державної установи «Рівненська академія патрульної поліції» була проведена методична секція на тему: «Вогнева підготовка – складова дисципліни «Захист України».

Під час заходу Петро ГОДУНКО – методист НМЦ ПТО у Рівненській області, з викладачами обговорив актуальні проблеми ефективного викладання предмету «Захист України».

Досвідченні фахівці ДУ «Рівненська академія патрульної поліції» Станіслав МАКАРЕНКО – начальник циклу, підполковник поліції,  та Аатолій КОЗАЧОК – старший викладач, підполковник поліції, поінформували викладачів професійних (професійно-технічних) навчальних закладів про заходи безпеки під час поводження зі зброєю,  стрілецьку зброю та поводження з нею, правила та техніку ведення стрільби, загальні поняття балістики, ведення вогню по нерухомих цілях та цілях, що з’являються.

Також відбулися практичні тренування з  неповного розбирання та збирання автоматичної зброї,  навчальні стрільби у тирі.

Набутті знання в подальшому будуть застосовуватися викладачами навчального предмету «Захист України» для формування в учнівської молоді життєво необхідних знань, умінь і навичок щодо захисту Вітчизни та системного уявлення про вогневу підготовку як складову частину дисципліни «Захист України».

 

Коментарі закриті
наверх