Одразу реалізуймо в роботі!

Одразу реалізуймо в роботі!

02 листопада 2021 року відбулося чергове заняття з теми «Віртуальна дошка PADLET: практична частина» в рамках дистанційного курсу «Цифрова освіта: від викликів до можливостей». Учасниками дистанційного курсу є викладачі спецдисциплін та майстри виробничого навчання будівельного напряму закладів професійної (професійно-технічної) освіти Рівненської області.

Олена НИЖНИК, методист НМЦ ПТО у Рівненській області, продемонструвала всі етапи створення сучасного цифрового супроводу уроку.

Учасники заняття ділилися своїми напрацюваннями щодо практичного застосування інтерактивної дошки PADLET, а також мали можливість відпрацювати спільне використання інтерактивної дошки шляхом виконання завдань: оформити інтерфейс, прикріпити фото, розмістити посилання на свою онлайн-дошку тощо. Під час  заняття було з’ясовано, що педагоги вже засвоїли та використовують у своїй роботі онлайн-дошку.  Учасники ознайомились  з основними вимогами щодо проведення дистанційного уроку та його розміщення на віртуальній дошці PADLET, а також обговорили питання щодо створення власних дистанційних уроків із використанням  інтерактивних вправ.

Учасники дистанційного курсу отримали практичні навички з використанням онлайн-дошки PADLET, що стане у нагоді при викладанні  предметів будівельного напряму.

Організовуваємо та використовуємо на  практиці! Далі буде…

Коментарі закриті
наверх