«Teens` Skills-up Club»

«Teens` Skills-up Club»

Стратегічне заняття клубу з розвитку м’яких навичок для підлітків «Teens` Skills-up Club» відбулося!

З метою реалізації проект, що адмініструється  Американськими Радами з міжнародної освіти, центру Education USA, з п’яти закладів професійної (професійно-технічної) освіти області за допомогою опитування  Google форми, було відібрано кращих  активних,  ініціативних учнів та створено осередок для розвитку молодих людей, де їм буде комфортно ділитися думками на обрані теми, брати участь в обговореннях та взаємодіяти з ровесниками.

Реалізація проєкту відбуватиметься упродовж 2021-2022 навчального року за відповідним планом роботи, що передбачає щомісячні заняття клубу з визначеної теми та онлайн зустріч із експертом проекту «Teens` Skills-up Club».

Перше заняття відбулось на платформі Google Meet. За допомогою активностей та онлайн застосунків молоді люди познайомились, придумали назву клубу «Простір знань», створили Viber групу  та  логотип осередку. А також активно долучились до обговорення теми «Емоційний інтелект», з’ясували, чому добре мати високий рівень емоційного інтелекту, як він пов’язаний із різними сферами життя, з роботою, з лідерством, зі щастям та щоденними справами.

Координатор клубу «Простір знань» з розвитку м’яких навичок для підлітків «Teens` Skills-up Club» – Руслана КРАВЧУК, методист НМЦ ПТО у Рівненській області, наголосила, що емоційний інтелект можна розвивати протягом життя, він не є сталою ознакою і немає вікової межі. А також, повідомила учасників клубу, що 30.11.2021 року відбудеться онлайн зустріч з коучем персонального та професійного розвитку Катериною ТИТАРЧУК, експертка проекту.

Наступне заняття клубу з розвитку м’яких навичок  «Простір знань» відбудеться в грудні.

Коментарі закриті
наверх