Готуємо майбутніх будівельників за сучасними технологіями

Готуємо майбутніх будівельників за сучасними технологіями

03 лютого 2022 року в режимі онлайн відбувся навчальний семінар для викладачів спецдисциплін та майстрів виробничого навчання закладів професійної (професійно-технічної) освіти Рівненської області на тему: «Інноваційні технології та використання сучасних опоряджувальних матеріалів у будівництві».

Організатор – Навчально-методичний центр професійної освіти у Рівненської області. До участі були запрошені викладачі спецдисциплін та майстри виробничого навчання закладів професійної (професійно-технічної) освіти будівельного профілю (опорядження, деревообробка, енергозбереження).

У вступному слові Олена НИЖНИК, методист НМЦ ПТО у Рівненській області, зазначила, що співпраця з ТОВ «Снєжка-Україна» дозволяє викладачам спецдисциплін та майстрам виробничого навчання закладів професійної (професійно-технічної) освіти будівельного профілю почерпнути нові технології у виробників для застосування у освітньому процесі.

Онлайн-навчання проводив Олег БАЛАКИМ – старший консультант з лакофарбової  продукції  ТОВ «Снєжка-Україна», який презентував технології використання новітніх матеріалів.

Семінар складався з 3 частин:

-вироби та товари  SNІEZKA;

-вироби та товари  VIDARON (деревини);

-вироби та товари FOVEO (портфоліо виробів).

Під час онлайну представник ТОВ «Снєжка Україна»  Олег БАЛАКИМ  детально ознайомив з процесом ґрунтування – обов’язковий елемент якісної підготовки поверхні до ремонтно-оздоблювальних робіт. Також у ході зустрічі акцентувалась увага на правильності підбірки грунтівки, шпаклівки  та фарб, яка є запорукою якісного ремонту.

Учасники отримали відповіді на питання: Як визначити якість грунтівки? Грунтувати чи не грунтувати? Як визначати переґрунтовану поверхню? Як правильно грунтувати поверхню? Як правильно і що потрібно робити при утепленні будинку? Також учасники переглянуали відео-ролики за теметикою онлайну, із зацікавленням ознайомилися з властивостями матеріалів торговельної марки «Снєжка» та виробами ТМ FOVEO.

 

В результаті всі учасники онлайн-семінару збагатилися новими ідеями і сучасними техніками та новими будівельними матеріалами.

Онлайн-семінар пройшов цікаво та корисно. Кожен учасник зустрічі мав можливість задати питання та отримати професійну відповідь, а отриману нову інформацію  використає під час освітнього процесу.

Коментарі закриті
наверх