Підготовку до конкурсів розпочато

Підготовку до конкурсів розпочато

Онлайн-нараду із заступниками директорів з навчально-виробничої роботи закладів професійної (професійно-технічної) освіти щодо організації та проведення Всеукраїнських конкурсів фахової майстерності серед здобувачів професійної (професійно-технічної) освіти у 2022 році проведено 07 лютого 2022 року. Захід відбувся на платформі Google Meet.

Валентина БОНДАРЧУК, директор Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Рівненській області, ознайомила учасників онлайну із особливостями підготовки, термінами та форматом проведення етапів конкурсу, наголосила на дотриманні законодавства України в частині запобігання поширенню на території країни гострої респіраторної хвороби COVID-19.

Із конкурсними завданнями з професій: Бармен, Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування, Кравець, Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів, Токар, учасників онлайну ознайомила Любов АНДРОЩУК, заст.директора Навчально-методичного центру.

Також було обговорено питання щодо створення робочих груп з підготовки до проведення конкурсу та напрацювання тестових завдань для проведення теоретичних турів конкурсів.

Коментарі закриті
наверх