Звітує творча група

Звітує творча група

15 лютого 2022 року  на платформі Google Meet було проведено підсумкове засідання членів творчої групи викладачів математики закладів професійної (професійно-технічної) освіти  за темою  “Удосконалення сучасного уроку шляхом впровадження інноваційних технологій”.

Творча група об’єднала  реалізаторів освітніх змін і тих, хто цікавиться проблемами розвитку математичної освіти,   застосуванням хмарних технологій з метою підвищення рівня доступності і якості освіти та особистісної готовності до впровадження інноваційних освітніх технологій .

Упродовж 2021 року творчі педагоги працювали над питаннями удосконалення сучасного уроку шляхом впровадження інноваційних технологій,  упровадження в освітній процес технологій дистанційного та змішаного навчання, створення інформаційно-освітнього середовища  а також реалізації ідей STEM-освіти на уроках математики.

Під час онлайн-зустрічі учасники розглянули напрацьовані матеріали з методики проєктування уроків математики з використанням онлайн-сервісів для дистанційного навчання, впровадженням елементів STЕM-освіти, обговорили подальші напрямки роботи над темою.

Коментарі закриті
наверх