День єднання

День єднання

16 лютого в Україні святкують День єднання. 

Свято зовсім молоде і було впроваджене Указом Президента України №53/2022 від 14 лютого 2022 року з метою посилення консолідації українського суспільства, зміцнення його стійкості в умовах зростання гібридних загроз, інформаційно-пропагандистського, морально-психологічного тиску на суспільну свідомість 16 лютого 2022 року оголошено Днем єднання .

У такий непростий час важливо сконцентруватися на найголовнішому та об’єднати зусилля навколо безпеки,  інформаційної в тому числі! Ми сильні духом, ми любимо свою Землю, свою Батьківщину і будемо захищати  ЇЇ всі – від малого до старого!

А сьогодні, 16.02.2022 на всіх будинках і спорудах у  всіх населених пунктах України підняли Державний Прапор, люди одягнули  жовто-блакитні стрічки, щоб продемонструвати всьому світу, що українці єдина нація, яка любить свою  Україну! Ми повинні підтримувати одне одного і робити все, що в наших силах, аби зберегти позитивні настрої, зберігати спокій та не панікувати – завдання №1 для кожного українця!

Колектив Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Рівненській області долучився до заходів з нагоди Дня єднання:  о 10:00, біля адмінбудівлі Рівненської облдержадміністрації на майдані Просвіти, підняли найбільший в області Державний Прапор на флагштоці, збудованому до 30-ї річниці Незалежності України, а після цього всі присутні виконали Державний Гімн України.

До свята в соцмережах запустили флешмоб. В рамках челенджу потрібно зробити фото з прапором України і поставити на фото хештег #UAразом

А також, в рамках заходів передбачено створення єдиної інформаційної платформи стратегічної комунікації «UAразом» для забезпечення щоденного інформування населення про стан безпекової ситуації.

 

Коментарі закриті
наверх