Методичний онлайн

Методичний онлайн

Методична онлайн-година для адміністрацій закладів професійної (професійно-технічної) освіти Рівненської області відбулася 16 лютого 2022 року на платформі Google Meet.

Розпочалася зустріч з презентації статистичного збірника «Про результати діяльності закладів професійної (професійно-технічної) освіти за 2021 рік», проведеної Людмилою МОСІЙЧУК, методистом Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти  у Рівненській області. Вона провела аналіз показників моніторингу, проведеного за 20 напрямками. Дані збірника стануть у нагоді при проведенні закладами SWOT- аналізу, плануванні освітньої діяльності.

Про рекомендації щодо дій у разі виникнення надзвичайної ситуації говорила Валентина БОНДАРЧУК, директор Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти  у Рівненській області. Валентина Миколаївна також розкрила питання щодо використання закладами інструменту SELFIE, про організацію роботи закладів щодо замовлення документів про освіту; про особливості проведення атестації педагогічних працівників; про формування атестаційних справ для проведення атестацій професій; про підготовку до проведення у 2022 році Тижня професійної освіти.

Про нові нормативно-правові документи у сфері освіти розповіли Любов АНДРОЩУК, заступник директора Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти  у Рівненській області, та  Руслана КРАВЧУК, методист Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти  у Рівненській області.

За результатами онлайну заклади отримали рекомендації та інформаційно-методичні матеріали, які стануть у нагоді при організації освітнього процесу закладами професійної (професійно-технічної) освіти області.

Коментарі закриті
наверх