Творча група опрацьовує нову робочу програму з «Охорони праці»

Творча група опрацьовує нову робочу програму з «Охорони праці»

17 лютого 2022 року, на черговому засіданні педагогами творчої групи з розробки плануючої документації у відповідності до СП(ПТ)О.5122.І.56.10-2021 з професії «Кухар», була опрацьована робоча навчальна програма з предмета «Охорона праці».

Навчально-методичним центром професійно-технічної освіти у Рівненській області з 20 січня 2022 року розпочато роботу з розробки нової плануючої документації. Основним у роботі творчої групи є  демократичний підхід, враховуються, як автономія закладів, так і досвід роботи педагогів, їх ставлення та нові підходи, а також сучасні вимоги до форми й змісту викладання.

Члени творчої групи пройшовши реєстрацію за допомогою додатку Mentimetre, ознайомилися з планом роботи, з переліком ними обраних предметів, поточними завданнями щодо розподілу обов’язків між членами групи і термінами їх виконання.

Керівник творчої групи – Олена РОЖКОВА, методист НМЦ ПТО у Рівненській області, продемонструвала присутнім аналіз пропозицій щодо розподілу годин предмета «Охорона праці», оновлену структуру програми, її наповнення та запропонувала до наступного засідання визначитися з наповненням розділу «Безпека праці в галузі».

Під час обговорення робочої програми своє особисте ставлення до предмету та пропозиції щодо змісту програми, визначення годин для викладання особливо важливих тем, висловила Олена ВОЛКОВА, викладач «Охорони праці» Державного навчального закладу «Рівненське вище професійне училище ресторанного сервісу і торгівлі».

Члени творчої групи отримали завдання та робочі матеріали засідання, нові ідеї та пропозиції щодо колективної роботи у відповідності до нового стандарту з професії «Кухар».

Коментарі закриті
наверх