Ідеї STEM на практиці

Ідеї STEM на практиці

під таким гаслом пройшло 22 лютого 2022 року   підсумкове засідання обласної творчої груп викладачів природничо-математичних  дисциплін закладів професійної (професійно-технічної) освіти  області, які працювали над проблемними темами  “Реалізація ідей STEM-освіти на уроках природничо-математичних дисциплін” .

Під час зустрічі, яка відбулася в режимі онлайн на платформі Google Meet,  учасники розглянули напрацьовані матеріали з методики  упровадження елементів STEM-навчання, проаналізували   моделі реалізації STEM-освіти в умовах закладу ЗП(ПТ)О, обговорили можливості використання цифрових інструментів для забезпечення дистанційного й змішаного навчання та створення електронних освітніх ресурсів.

Учасники творчих груп отримали не лише нову інформацію щодо формування сучасного інструментарію педагога для використання під час очного та дистанційного навчання, а й практичні навички з користування новими застосунками, що стануть у нагоді при  викладанні природничих дисциплін.

Координатор роботи творчих груп  – методист НМЦ ПТО у Рівненській області Людмила Мосійчук  представила узагальнені матеріали за підсумками роботи груп.

Коментарі закриті
наверх