День Української Державності

День Української Державності

28 липня наша країна вперше відзначає День Української Державності, встановлений Указом Президента України від 24 серпня 2021 року № 423 з метою утвердження понад тисячолітніх традицій українського державотворення на вшанування видатного державотворця Київського князя Володимира Великого у День Хрещення Київської Русі-України.

Наш рідний край — це велика, багата, славна Україна. Як далеко гомонить наша мова й пісня, як далеко живе наш народ, так далеко сягає наша Україна. Бог і природа наділили нашу землю незмірними багатствами.  Та на жаль, тисячоліттями ворог намагався знищити  наш народ, переписати нашу історію.

А  ми народились і живемо в Україні,  ми знаємо і вивчаємо історію свого народу, його звичаї і побут,  милуємось нашою мовою, шануємо українську культуру, адже вона – виплекана з діда-прадіда і передана  нам, їхнім нащадкам, як неоціненний скарб.

Берегти єдність зараз, працювати разом на Перемогу – це найважливіше національне завдання, яке всі ми обов’язково виконаємо. А отже, зможемо зробити те, що не вдавалося зробити раніше попереднім поколінням.

Для  належної підготовки виховних, тематичних заходів  приурочених Дню Державності України  рекомендуємо використовувати  матеріали Українського інституту національної пам’яті 

А також, до свята, Дня Державності України  у закладах професійної (професійно-технічної) освіти Рівненщини розпочався патріотичний флешмоб  «Спадкоємці вільної Держави. Все буде ПТО. Все буде Україна!»

Більше інформації можна отримати  за  хештегом:

Коментарі закриті
наверх