Особливості викладання предмета «Захист України» у реаліях сьогодення

Особливості викладання предмета «Захист України» у реаліях сьогодення

21 жовтня  2022 року на платформі Google meet відбулося онлайн засідання обласної методичної секції викладачів предмету  «Захист України»  ЗП(ПТ)О області на тему «Попередження ризиків від вибухонебезпечних предметів».

Петро ГОДУНКО, методист НМЦ ПТО у Рівненській області, надав методичні рекомендації про особливості викладання предмету «Захист України» у 2022-2023 н.р.

Роман ПЕЛЕХ, начальник навчального пункту АРЗ СП Головного управління ДСНС України у Рівненській області, доповів про основні положення нормативно-правової бази протимінної діяльності в Україні.

Іван ЯРЕМЧУК, начальник відділення групи піротехнічних робіт АРЗ СП Головного управління ДСНС України у Рівненській області, широко розкрив питання впливу мін та вибухонебезпечних предметів (ВНП) на людину, сім’ю та суспільство, можливі види загроз для цивільного населення під час воєнних конфліктів та ступені їх ризику,  надання домедичної допомоги унаслідок ураження ВНП.

Під час роботи онлайн секції учасники обмінялися досвідом та ідеями щодо вдосконалення власної професійної майстерності в умовах оновлення змісту навчальної програми «Захист України»  у 2022 році.

Набуті знання допоможуть педагогам розширити спектр знань, які можна використовувати в освітній діяльності.

Коментарі закриті
наверх