Як Miro покращує віддалену співпрацю?

Як Miro покращує віддалену співпрацю?

27 жовтня відбулося заняття в рамках дистанційного курсу «Цифрова освіта: від викликів до можливостей» з теми «Віртуальна дошка Miro». Захід проведено за допомогою онлайн-застосунку МЕЕТ.

Учасники курсу – викладачі будівельного напряму закладів професійної (професійно-технічної) освіти Рівненської області.

Олена НИЖНИК, методист НМЦ ПТО у Рівненській області, розпочала зустріч з ознайомлення з віртуальною дошкою та її можливостями і наголосила на важливості візуалізації співпраці під час навчання. В ході роботи учасники  створили онлайн-дошку для командної роботи в реальному часі та провели інтерактивний урок. Модератор продемонструвала як отримати доступ до  активної дошки та надала поради при налаштуванні, ознайомила з інструментами заповнення онлайн-дошки. Все як у звичайному класі, але з віддаленим доступом.

Учасники також мали можливість практично відпрацювати спільне використання віртуальної дошки шляхом виконання завдань в реальному часі.

Такий ресурс безкоштовний та простий в орієнтації, є центром співпраці та призначений для підтримки і полегшення ефективного навчального процесу. Перевірено практично.

Організовуємо та використовуємо на практиці. Далі буде…

Коментарі закриті
наверх