Проєкт Державного освітнього стандарту з професії «Опоряджувальник будівельний» - на фініші

Проєкт Державного освітнього стандарту з професії «Опоряджувальник будівельний» – на фініші

02 листопада відбулося онлайн-засідання  робочої групи з розроблення проєкту Державного освітнього стандарту з професії «Опоряджувальник будівельний». Захід проведено за допомогою онлайн-застосунку МЕЕТ. У онлайні взяли участь представники 7 областей: Рівненської, Вінницької, Дніпропетровської, Житомирської, Миколаївської, Київської та Тернопільської областей.

Розпочала зустріч Олена НИЖНИК, методист Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Рівненській області, з представлення учасників робочої творчої групи з розроблення проєкту Державного освітнього стандарту з професії «Опоряджувальник будівельний» та резюмування роботи.

Зі словами підтримки до учасників звернулася Валентина БОНДАРЧУК, директор Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Рівненській області, яка надихнула на  плідну співпрацю, активну позицію, а також наголосила на важливості проробленої роботи та відповідальності за підготовку сучасного освітнього проєкту.

Проєкт Державного освітнього стандарту з професії «Опоряджувальник будівельний», результати навчання за розрядами було презентовано Іриною МИХАЛЬЧУК, заступником директора з навчально-виробничої роботи Вищого професійного училища №1 м. Рівне.

Під час обговорення проєкту Державного освітнього стандарту з професії «Опоряджувальник будівельний» Любов АНДРОЩУК, заступник директора Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Рівненській області, звернула увагу на проблемні питання, що стосуються відповідності освітнього стандарту  професійному стандарту за цією професією.

Продуктивно, емоційно та насичено пройшло обговорення проєкту учасниками зустрічі.  Роботу над проєктом Державного освітнього стандарту з професії «Опоряджувальник будівельний»  завершуємо!

Коментарі закриті
наверх