Профтехосвітяни Рівненщини розробляють дистанційний контент для платформи «Професійна освіта онлайн»

Профтехосвітяни Рівненщини розробляють дистанційний контент для платформи «Професійна освіта онлайн»

Упродовж 2022 року плідно працювала робоча група із розробки дистанційного курсу навчання  за професією 7120 “Деревообробник будівельний”.

Викладачі спеціальних дисциплін Соснівського (Тамара МАРЧУК) та Радивилівського (Юрій МАРКОВИЧ) професійних ліцеїв   у співпраці із кафедрою електроніки і комп’ютерної техніки Сумського державного університету (Юрій ЗУБАНЬ, Тетяна ЛАВРИК, Марина ОСЮХИНА) в межах проєкту “Професійна освіта онлайн” розробляли дистанційний контент для учнів закладів професійної освіти, педагогічних працівників та незалежних здобувачів професійних кваліфікацій за професією “Деревообробник будівельний”.

«Професійна освіта онлайн» – всеукраїнська платформа для дистанційного та змішаного навчання, мета створення – забезпечення рівного, вільного і безоплатного доступу користувачів до україномовних, якісних та актуальних навчальних матеріалів у сфері професійної освіти.

Платформу створено на замовлення МОН України за підтримки Міжнародної організації праці.

У 2022 році здійснено наповнення теоретичним, відео та інтерактивним контентом модуль 2.14 “Операції обробки деревини з використанням ручного інструменту”, який містить лаконічний теоретичний матеріал, відео, технології занурення, тести тощо.

Триває розробка та наповнення модулів 2.15 “Монтаж дерев’яних будівель та споруд” та 3.5. “Обробка деревини на  деревообробних верстатах”, які будуть містити симулятори, навчальний контент з віртуальною реальністю.

Курс розміщено за посиланням: https://profosvita.online/courses/course-v1:Profosvita+CS-M214+2023/about

Проєкт “Професійна освіта онлайн” дозволяє учням  навчатися робітничих професій онлайн, педагогам – доповнити процес навчання сучасним цифровим контентом, вільним слухачам –  здобути робітничу професію або підвищити професійну кваліфікацію дистанційно, реалізовувати концепцію освіти впродовж життя.

Коментарі закриті
наверх