Розвиваємо цифрові навички

Розвиваємо цифрові навички

Про застосування ігрових форм навчання, зокрема і під час онлайн-уроків для підвищення зацікавленості  учнів до навчання та про можливості використання онлайн-сервісу Kahoot! для створення вікторин, дидактичних ігор та тестів дізнавались під час заняття з розвитку цифрових навичок педагогів у Рівненському професійному  ліцеї, яке відбулося 5 січня 2023 року.

Під час заняття методист НМЦ ПТО у Рівненській області Людмила  Мосійчук ознайомила викладачів та майстрів виробничого навчання закладу з можливостями онлайн-платформи Kahoot для підвищення зацікавленості учнів,  алгоритмом реєстрації у сервісі та  особливостями створення вікторин, дидактичних ігор, а також навчальних курсів, які можна використовувати як  для  дистанційного навчання учнів, так і для створення засобів дидактичного мультимедійного супроводу уроків.  Власним досвідом використання цього інструменту в освітньому процесі поділися  педагоги закладу Руслана Іськович, Наталія Помаранська та Галина Шукалюк.

Для більш поглибленого опанування розглянутим  он-лайн сервісом педагогам запропоновано  інформаційні, методичні і мультимедійні матеріали з питань тематики заняття.

Коментарі закриті
наверх