На платформі “Професійна освіта онлайн” розміщено перший модуль інтерактивного онлайн-курсу “Деревообробник будівельний”

На платформі “Професійна освіта онлайн” розміщено перший модуль інтерактивного онлайн-курсу “Деревообробник будівельний”

11 січня 2023 року відбулося онлайн ознайомлення з дистанційним курсом “Деревообробник будівельний” в межах проєкту “Професійна освіта онлайн”.

У засіданні взяли участь викладачі спецдисциплін, майстри виробничого навчання за професіями деревообробного профілю із Вищого професійного училища №1 м.Рівне, Вищого професійного училища №22 м.Сарни, ДНЗ “Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту”, Вищого професійного училища  № 29 смт Володимирець, Радивилівського професійного ліцею, ДПТНЗ “Соснівський професійний ліцей”.

Про роботу над створенням та наповненням всеукраїнської платформи для дистанційного та змішаного навчання “Професійна освіта онлайн” за деревообробним напрямом поінформувала директор НМЦ ПТО у Рівненській області Валентина БОНДАРЧУК. Із особливостями всеукраїнської платформи для дистанційного та змішаного навчання “Професійна освіта онлайн” ознайомила методист НМЦ ПТО у Рівненській області Оксана ХЛИНОВСЬКА.

Викладачі спеціальних дисциплін Соснівського (Тамара МАРЧУК) та Радивилівського професійних ліцеїв (Юрій МАРКОВИЧ)  у співпраці із кафедрою електроніки і комп’ютерної техніки Сумського державного університету (Юрій ЗУБАНЬ, Тетяна ЛАВРИК, Марина ОСЮХИНА)  розробляли дистанційний контент для учнів закладів професійної освіти, педагогічних працівників та незалежних здобувачів професійних кваліфікацій за професіями з деревообробки.

Зокрема, Тамара МАРЧУК розповіла учасникам заходу про можливості використання в навчальному процесі модуля 2.14 “Операції обробки деревини з використанням ручного інструменту”.

Викладач спеціальних предметів ДНЗ “Радивилівський професійний ліцей Юрій МАРКОВИЧ продемонстрував інтерактивне наповнення модуля та поінформував про подальшу роботу робочої групи над наповненням модулів 2.15 “Монтаж дерев’яних будівель та споруд”  та  3.5 “Обробка деревини на  деревообробних верстатах”, для яких на даний час розробляється теоретичний матеріал, інтерактивні вправи, відео, 3D матеріали, тести, симулятори. Важливо, що вищезазначеним навчальним контентом можливо буде користуватися за допомогою мобільного смартфона, курс буде  доступний, окрім учнів та викладачів, для усіх бажаючих. https://profosvita.online/course_category/

Коментарі закриті
наверх