Цифрова дошка, що підтримує співпрацю

Цифрова дошка, що підтримує співпрацю

27 лютого стартував дистанційний курс «Цифрова освіта від викликів до можливостей». В рамках курсу відбулося перше онлайн-заняття з теми «Віртуальна дошка PADLET – інструмент взаємодії під час освітнього процесу». Учасники курсу – педагогічні працівники закладів професійної (професійно-технічної) освіти. Захід проведено за допомогою онлайн-застосунку Google Meet.

Олена НИЖНИК, методист НМЦ ПТО у Рівненській області, презентувала учасникам дистанційного курсу програму курсу, акцентувала увагу на важливості створення цифрового освітнього контенту та ознайомила з ресурсами щодо його організації.

Головна мета онлайн-заняття – розвиток інформаційно-цифрових компетенцій педагогів до подальшої роботи в сучасних умовах організації освітнього процесу в закладах освіти щодо використання сервісу PADLET в електронному навчанні.

Модератор надала покрокову інструкцію з використання та ознайомила з функціоналом, а саме:

  • як організувати простір навчальної взаємодії?
  • що потрібно для того, щоб скористатися можливостями сервісу?
  • як створювати полотно та керувати завданнями тощо?

Під час онлайн-заняття було розглянуто також процес налаштування та наповнення матеріалом віртуальної онлайн-дошки Padlet як «органайзера» під час дистанційного навчання. Модератор надала практичні поради щодо візуалізації різного типу навчального матеріалу та організації співпраці на уроках.

Впродовж тижня триватимуть менторські години для учасників навчання.

Організовуємо та використовуємо на практиці. Далі буде…

Коментарі закриті
наверх