Упроваджуємо новий стандарт за професією «Кравець»

Упроваджуємо новий стандарт за професією «Кравець»

Навчально-методичним центром професійно-технічної освіти у Рівненській області розпочато роботу з розробки плануючої документації у відповідності до Державного освітнього стандарту 7433.С.14.10-2023 з професії «Кравець».

Згідно наказу НМЦ ПТО у Рівненській області створено творчу групу педагогів швейного напряму. 22 березня 2023 року на платформі Google Meet було проведено перше онлайн-засідання.

Під час засідання учасники обговорили особливості Державного освітнього стандарту 7433.С.14.10-2023 з професії «Кравець», висловили свої пропозиції щодо розподілу годин та назв предметів, їх значення у професійній підготовці кваліфікованих робітників з професії «Кравець», підходів до їх  можливого об’єднання.

Учасниками творчої групи було визначено основний підхід до прорахування та розподілу загальної кількості годин на професійно-теоретичну та професійно-практичну підготовки, а також обговорено про розподіл обов’язків за змістом роботи, режимом роботи творчої групи й запланованими термінами щодо підготовки плануючої документації.

Також педагоги визначились із основними завданнями та обсягом роботи, мали можливість познайомитись зі зразками оновлених нормативних документів щодо розробки освітньої програми та тематичних планів за прикладом інших професій.

До наступного онлайн-засідання учасники творчої групи отримали індивідуальні завдання щодо розподілу годин за результатами навчання та назв предметів.

Коментарі закриті
наверх