Методичний онлайн

Методичний онлайн

Методична година з адміністраціями  закладів професійної (професійно-технічної) освіти відбулася 23 березня 2023 року за допомогою платформи MEET.

Під час заходу було обговорено ряд актуальних питань щодо організації освітнього процесу у закладах професійної (професійно-технічної) освіти:

Розроблення у закладі положення про внутрішню систему забезпечення якості освіти (Валентина БОНДАРЧУК, директор Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти  у Рівненській області).

Забезпечення безпечного і здорового освітнього середовища у закладах професійної (професійно-технічної) освіти (Любов АНДРОЩУК, заступник директора Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Рівненській області).

Модельна дорожня карта просування гендерної рівності в системі професійної (професійно-технічної) освіти на регіональному рівні (Оксана ХЛИНОВСЬКА, методист Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти  у Рівненській області).

Механізм визнання результатів підвищення кваліфікації педагогічного працівника (Олена РОЖКОВА, методист Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти  у Рівненській області) тощо.

Учасникам заходу надані методичні матеріали за тематикою онлайн-години.

Коментарі закриті
наверх