Монетизуй свої здібності і навички разом з нами

Монетизуй свої здібності і навички разом з нами

Пріоритетне завдання професійної освіти Рівненщини – формування людського капіталу, підготовка кваліфікованих кадрів для відбудови України.

Ринок праці нашого регіону потребує актуальних навичок та ефективних вмінь.

Професійна освіта Рівненщини сьогодні пропонує кожному спробувати зробити своє життя успішним та долучилася до здобуття робітничої професії та навчання за ваучерами.

Професійна освіта Рівненщини крок за кроком стає більш сучасною та кар’єрно-орієнтованою. Ваучер на навчання дасть можливість навчатися у сучасних закладах професійної освіти Рівненщини та здобути такі професії: тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва, електрогазозварник, слюсар з ремонту колісних транспортних засобів, пекар, кухар, кондитер, швачка, кравець, закрійник, електромонтер з ремонту та обслуговування електрообладнання, водій, верстатник деревообробних верстатів, токар, слюсар-ремонтник, монтажник санітарно-технічних систем і устаткування, машиніст автогрейдера, монтажник гіпсокартонних конструкцій, машиніст крана автомобільного.

Кожен хто хоче будувати свою кар`єру разом з нами, монетизувати свої здібності і навички здобувайте професію у сучасних закладах професійної освіти Рівненщини!

Перелік закладів освіти, які мають право здійснювати діяльність на рівні професійної (професійно-технічної) освіти, для навчання в яких може бути виданий ваучер
Постанова Кабінету Міністрів України від 20 березня 2013 р. № 207 «Про затвердження Порядку видачі ваучерів для підтримання конкурентоспроможності деяких категорій громадян на ринку праці»
Коментарі закриті
наверх