Формуємо ключові компетентності засобами STEM

Формуємо ключові компетентності засобами STEM

18 травня 2023 року відбулося чергове засідання обласної методичної секції викладачів математики за темою: «Реалізація STEM-підходу до формування ключових та предметних компетентностей  здобувачів освіти на уроках математики».

До участі у заході долучилися 23 педагоги з 17 закладів професійної (професійно-технічної) освіти області.

Про основні підходи STEM-навчання (проєктну, дослідницьку діяльність, мейкерство), які є дієвими інструментами формування м’яких навичок  сучасної учнівської молоді розповіла присутнім Людмила МОСІЙЧУК, методист НМЦ ПТО у Рівненській області. Було проаналізовано технології та методи навчання в закладах професійної освіти, що сприяють розвитку soft skills, успішної соціалізації молоді, вибору професій у сфері STEM.

Наталія ПЕТРОВСЬКА, викладач Клеванського професійного ліцею презентувала учасникам зустрічі власне бачення застосування інтегрованих уроків як форми наскрізного STEM-навчання під час вивчення математики.

Свій  досвід роботи щодо планування та проведення STEM-тижнів у закладі представила Наталія КАШТАН, викладач ДПТНЗ «Рівненський центр професійно-технічної освіти сервісу та дизайну», яка поділилася з колегами цікавими творчими ідеями та надала практичні поради з даної теми.

Успішні практики використання можливостей STEM-центру презентувала Інна ФІЛЮК, викладач ДНЗ «Здолбунівське ВПУ залізничного транспорту».

Також педагоги обговорили питання формування компетентностей учнів в умовах дистанційного навчання, зупинилися на  огляді онлайн-іструментів педагога для інтерактивного наповнення уроків.

Матеріали заняття
Коментарі закриті
наверх